Zahraničí

Silvestr podle Williama a Kate: Oslavy bez královské rodiny

Silvestr podle Williama a Kate: Oslavy bez královské rodiny
ilustrační snímek Zdroj: profimedia.cz

Vévoda s vévodkyní z Cambridge oslavili příchod roku 2022 mimo královskou rodinu. Rozhodli se raději navštívit příbuzné Kate.

Zatímco Vánoce William a Kate oslavili na panství Sandringham s Alžbětou II. a královskou rodinou, příchod nového roku už slavili bez nich. Vyrazili totiž za rodiči Kate do West Berkshire.

Ještě předtím popřál královský pár k novému roku na svém instagramovém profilu. Na fotce jsou Kate a William v limuzíně. Fotografie ale nebyla pořízena během cesty za Middletonovými, pochází z premiéry filmu s Jamesem Bondem Není čas zemřít.

Není to poprvé, co Kate a William oslavili příchod roku u Michaela a Carole Middletonových. Od sňatku v roce 2011 se silvestrovských oslav ve West Berkshire zúčastnili několikrát.

Související obsah

​V roce 2014 se o jedné ze silvestrovských oslav rozpovídal deníku Express rodinný přítel Middletonových. Řekl, že večírek byl tehdy prý živý a se skvělou atmosférou. Nechyběli na něm ani sourozenci Kate, tedy Pippa a James.

"William a Kate jsou jako každý jiný normální pár a chtějí trávit čas s oběma rodinami," řekl deníku Express tehdy rodinný přítel.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz