Zahraničí

Štědrovečerní zázrak: Kočka se po třech letech vrátila domů k majitelům

Před třemi a půl lety se rodině z Ratingenu ztratila milovaná kočka Bonnie. Před pár dny, o vánočních svátcích, se ale dočkali dočkali zázraku. Chlupatý člen rodiny se totiž nečekaně vrátil domů.

Rodina Bersuchových před časem ztratila jednoho ze členů rodiny, kočku Bonnie. "Byl to pro nás šok. Čekali jsme na ni. Pokaždé se vrátila, když dostala hlad," řekla Nicole Bersuchová pro web Florida Good Friday. Podle majitelky kočka hledala svého kočičího bratra, který už zemřel.

Po roce a půl rodinu navíc kontaktoval veterinář, že se našla přejetá kočka, která jí byla podobná. Mysleli si tedy, že už ji nikdy neuvidí. O uplynulých Vánocích se ale stal zázrak, kočku rodině předal zvířecí záchranář Karsten Schütz

Související obsah

​Muž, který pracuje v düsseldorfské záchranné stanici, totiž zjistil, že jedna z nalezených koček je očipovaná. A tak začal pátrat po majitelích zvířete. Jeho detektivní práce se vyplatila.  

Když Karsten Schütz zazvonil u Bersuchových s kočkou v náručí, rodina nemohla uvěřit svým očím. "To je opravdu Bonnie. Naše radost je neskutečná," řekla rodina. Netrvalo dlouho a kočka poznala starý domov. Šla rovnou do postele, kde si spokojeně lehla.  

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz