Zajímavosti

Nový krimiseriál vás dostane krásou české přírody. Odznak Vysočina překvapí

Televize Nova představuje zbrusu nový kriminální seriál Odznak Vysočina. Diváky okouzlí mimo jiné i prostředím krásné přírody. Děj se totiž odehrává, jak sám název napovídá, na Vysočině. První díl najdete už nyní na portálu Voyo.

Tým vyšetřovatelů v novém krimiseriálu vede zkušená policistka Dana Skálová (Monika Hilmerová), které sekunduje její mladší kolegyně Kateřina Vlčková (Simona Zmrzlá). Ty doplňuje svérázné trio sestávající z problémového drsňáka Petra Bacha (Martin Hofmann), bývalého lékaře Karla Šmída (Michal Suchánek) a policejního nováčka Vaška Kociána (Patrik Děrgel).

Obyvatele vesničky Jeníkov čeká další schůze, která se v horkém odpoledni pravděpodobně protáhne. Jedním z témat je nový vodovod a vše se nakonec stočí k Marii Kloboučkové, která v očích svých sousedů vše bojkotuje. A protože není na schůzi přítomná, "dojdou" si pro ni až domů.

Související obsah

​Po chvíli hledání je tělo paní Kloboučkové nalezeno ve vyschlé studni. Na místo dorazí tým vyšetřovatelů a Kateřina Vlčková začne okamžitě uplatňovat svůj systematický přístup, čímž nepotěší ani své kolegy, ani obyvatele vesnice, z nichž se stanou podezřelí.

Kdo nenáviděl paní Kloboučkovou natolik, aby ji zabil? Byl to snad starosta, který potřebuje získat pro obec dotace na vodovod, nebo někdo ze sousedů? Každý by měl určitě svůj motiv. Byla to loupež, boj o dědictví, důsledek hádky či pomsta?

Související obsah

​Nebo stojí za její smrtí místní omladina, kterou hlásila policii kvůli rozdělávání ohňů u zříceniny? Všichni podporují jeden druhého, a bude tak obtížné tento pletenec lží a nepřesností rozmotat. Kriminalisté tedy musejí použít i velmi svérázné vyšetřovací metody.

Vše je zasazeno do nádherné přírody, kterou si diváci i díky použití dronů při natáčení vychutnají z ptačí perspektivy. Na první epizodu seriálu Odznak Vysočina s názvem Zlobába se mohou diváci těšit 13. ledna ve 20:20 na TV Nova a už nyní na portálu Voyo.

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz