S novým rokem se na obrazovky TV Nova vrací po vánoční pauze oblíbený seriál Ulice. V jarní sezóně opět nebude nouze o velkou dávku humoru i dramatu. Vaše oblíbené hrdiny budou čekat nové výzvy, lásky, starosti i radosti. A dojde také na velkolepý návrat jedné z původních postav.
Seriál Ulice vstupuje do druhé poloviny 17. sezóny a po letech se vrací diváky oblíbená postava, tedy Gábina Pumrová, kterou ztvárňuje herečka Aneta Krejčíková.
"Už nějakou točbu za sebou mám taky. Nicméně jsem byla taková trošku nervózní. Takové šimrání v žaludku jsem cítila, protože přece jenom je to seriál, je to tempo," přibližuje Krejčíková návrat na natáčení seriálu. Gábina byla s Ulicí spjatá už od první série. Její postava se teď po úspěšné kariéře módní návrhářky vrací z Berlína a po milostném zklamání s Alešem se dokonce zamiluje.
Podívejte se na rozhovor s kreativní producentkou Silvií Klasovou a herečkou Anetou Krejčíkovou:
S majorem Jirkou Hermanem (Jan Holík) se znají už z minulosti, teprve nyní si ale naplno uvědomí, jak blízko k sobě mají a jak moc si rozumí. Gábinina nová známost ale vadí rodičům, tedy Radkovi Mastnému (Pavel Novotný) a Mileně Pumrové (Alena Štréblová). Mají totiž co tajit, a to zejména před rukou zákona.
Lásku budou řešit také dvě další oblíbené postavy, a to Magda (Veronika Čermák Macková) a Blanka (Linda Rybová). Blanka s bývalým manželem Luďkem (Vasil Fridrich) plánují společnou budoucnost v domě snů, jehož stavbu hodlá Luděk rozjet za Prahou co nejdříve.
Jenže Blanka si na začátku roku uvědomí, že jí v životě chybí opravdová láska, že miluje někoho jiného. Udělá rozhodující krok, ovšem Luděk její rozhodnutí nemíní akceptovat a pokusí se ji přivést k rozumu všemi možnými prostředky.
Těšit se můžete i na herecké stálice. Divoké jaro bude čekat Lumíra Nykla (Václav Svoboda), ten se totiž rozhodne skoncovat se životem samotáře. Ingrid (Jana Sováková) ho zachrání z průšvihu s Tondou a najde u něj nový domov. Jsou ale jen přátelé. Lumírovi však vstoupí do života majitelka hospody Kateřina Dubovská (Martina Randová).
A Jolanu zase potrápí přiznání její dcery Vandy (Kristýna Hrušínská). Nečekané přiznání Vandy překvapí a zasáhne nejen její mámu Jolanu (Miluše Šplechtová), ale i Peškovy (Rudolf Hrušínský, Dana Syslová).
Napříč dějovými linkami se budou řešit témata, která rezonují společností. Ulice se dotkne například problematiky domácího násilí nebo stavu naší planety. Populární seriál startuje už dnes v 18:30 na televizi Nova a vždy s týdenním předstihem ho můžete sledovat také na portálu Voyo.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz