Zajímavosti

Výměna manželek měla zásadní dohru. Petra prozradila, co se stalo

Středeční díl reality show Výměna manželek přinesl pohled do rodin Petry a Romany. U Petry, která má šest dětí, se po Výměně ale vše změnilo.

Petře už během Výměny vadilo, že s ní a dětmi její muž netráví společné chvíle a místo procházky si dá doma raději pár panáků. Vláďa se ani po Výměně ke změnám neměl, a proto se Petra rozhodla udělat radikální krok.

"Momentálně se rozvádíme s manželem. Bydlím s dětmi sama. U nás už to trvalo delší dobu, přes dva roky. Ve Výměně mi akorát ukázal, že stejně bude holdovat alkoholu," přiznala Petra.

Související obsah

Vláďa na konci Výměny tvrdil, že se změní. "Žádná náprava z jeho strany nebyla. Žádné procházky s dětmi, jak slíbil, zkrátka o nic nejevil zájem. Nemělo cenu se v tom vztahu držet," promluvila o rozvodu.

V rodině je celkem šest dětí. ​"Zvládají to normálně, manželovi zůstaly tři starší, já mám ty tři mladší v péči. Uvidíme, jak to bude do budoucna. Já se s nimi vídám, neodstěhovala jsem se nijak daleko," popsala, jak s rodinou fungují.

​U Vládi nebylo výjimkou, že popíjel už u oběda a pak celý den. "Ten problém s pitím má pořád, musím to překousnout. Děti jsem chtěla všechny k sobě, ale ony si to vybraly samy, že chtějí bydlet s tatínkem," řekla Petra.

Související obsah

​Sama už ale Petra není. "Přítele mám, nebydlíme spolu a zatím to ani neplánujeme. S ním se mám dobře, mám klid a s dětmi jezdíme na různé výlety. Je to rozhodně lepší, než bylo," je spokojená Petra.

Celý díl si můžete pustit na portálu Voyo, najdete tam už také novou epizodu Výměny manželek.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz