Zajímavosti

Iveta si před Výměnou prošla peklem! Lukáš jí prý zachránil život

Středeční Výměna manželek byla netradičně klidná. V rodinách se moc nekřičelo, přesto byly věci, které si rodiny přály, aby se změnily. Podařilo se to? Jak žijí rodiny dnes a co o sobě Iveta prozradila až teď?

Ve středečním premiérovém dílu Výměny manželek mohli diváci sledovat rodinu Heleny (38), Igora (58), syna Nikolase (20) s přítelem Viktorem (21), Dušanky (16), osvojeného Kevina (9) a dvouleté Markétky. Manžel měl na Helenu velké nároky. "Chci to mít hezky srovnané, čisto musí být, navařeno i vyžehleno také, zkrátka žena musí fungovat," říkal na začátku Výměny Igor.

​Igor po Výměně změnil přístup a začal Heleně v domácnosti pomáhat. "Na všechno jsem byla sama a manžela to hodně posunulo. Začal mě víc vnímat a mluvit se mnou. Udělali jsme si čas na sebe a výlety, začínáme mít čas i na kamarády. Už je to lepší," hodnotí zpětně Výměnu Helena, která je vděčná, že do toho šli.

Související obsah

"Uvědomil jsem si, že manželka doma dělala otroka. Málokterá ženská takhle funguje v domácnosti jako ona," překvapil Igor. Helena si také ve Výměně uvědomila, že by mohla být méně přísná na děti a neřvat na ně. "I s manželem už řešíme věci v klidu," doplnila.

Na celý rozhovor s Igorem a Helenou se můžete podívat ve videu zde:

​​Druhá rodina byla menší, a to Iveta (45), Lukáš (35) a jedenáctiletý Kamil. Iveta je spíše na vydělávání peněz než na domácí práce, byla totiž zvyklá, že se doma stará muž. "Jsem moc ráda, jak žiju, i když hodně pracujeme, mně to tak vyhovuje," ohlíží se zpět Iveta.

Související obsah

"Myslím si, že nejsem jediná matka, která hodně pracuje. Ale že bych měla čas si s ním hrát, tak to nemám. Je mi to líto, ale to nejde změnit. Mám to takto nastavené, tahle doba je těžká," myslí si Iveta. Je ale ráda, že se synem tráví čas její přítel Lukáš.

Iveta také prozradila, že si před tímto vztahem prošla peklem. "On mě mlátil, záchranka mě vozila pořád do nemocnice. Lukáš mi v podstatě zachránil život. On je fakt zlatý, myslím, že jsem to s ním vyhrála," svěřila se Iveta.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Další podpora Ukrajiny. Spojené státy pošlou pomoc za 933 miliard korun

Šéf Bílého domu Joe Biden podepsal zákon o poskytnutí pomoci Ukrajině ve výši téměř 933 miliard korun. Vojenská a humanitární podpora je údajně nejvyšším balíkem americké zahraniční pomoci za posledních alespoň 20 let. Spojené státy Ukrajině od začátku války poslaly pomoc zhruba za 1,26 bilionu korun.

Píše se na Deník.cz