Organizátoři filmového festivalu Sundance ve středu oznámili, že festival začne podle plánu 20. ledna, ale vzhledem k současnému vzestupu pandemie koronaviru se uskuteční pouze v online režimu. Podle organizátorů by bylo nezodpovědné ohrozit v době kulminace nákazy zaměstnance a návštěvníky festivalu včetně pracovníků zdravotnické služby Summit County. Loňský ročník se kvůli pandemii konal také virtuálně.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz