Domácí

O svátcích se po nich slehla zem. Po Olze, Igorovi i seniorce z Plzeňska stále pátrá policie

O svátcích se po nich slehla zem. Po Olze, Igorovi i seniorce z Plzeňska stále pátrá policie
Po Olze pátrá policie Zdroj: Policie ČR

Už třetí týden trvá pátrání po Olze Krátké. Odešla z domu o vánočních svátcích na procházku a už se nevrátila. Zatím bezvýsledné je i pátrání po Igoru Kasslovi z Prahy, po němž se našlo jen opuštěné auto u Modravy v Plzeňském kraji. Od Nového roku také nikdo nic neví o seniorce z Plzeňska.

Z procházky se nevrátila

Zdroj: Policie ČR

​Čtyřiasedmdesátiletá Olga Krátká z Nalžovic na Příbramsku si vyšla na procházku loni 25. prosince. V tamních lesích ráda fotila svá oblíbená místa. Beze stopy ale zmizela.

Do pátrání se zapojilo šest policejních hlídek i se psovodem a drony. Zatím bohužel bezvýsledně. "Pátrání stále pokračuje. Poříční oddělení pátrá podél vodních toků na Příbramsku," uvedla v sobotu pro TN.cz mluvčí středočeské policie Michaela Richterová.

Související obsah

​Olga je 170 centimetrů vysoká, střední postavy, má krátké šedivé vlasy a šedé oči. Na sobě měla mít dlouhou černou bundu nebo kabát a černou čepici. Chodí pomalu a je přihrbená.

​Po Igorovi zůstalo jen auto

Pohřešovaný Igor Kassl. Zdroj: Policie ČR

​Bezvýsledné je i pátrání po 40letém Igorovi Kasslovi z Prahy. Poslední stopou je jeho auto, které na Silvestra zaparkoval v Modravě na Klatovsku a více již o něm není známo.

Po Igorovi se rozjelo rozsáhlé pátrání. Policisté v pondělí a úterý prohledávali lesy v okolí Modravy i ubytovací zařízení v okolních obcích, stejně tak jako nemocnice v Plzeňském a Jihočeském kraji.

Související obsah

Hledaný měří asi 180 až 185 centimetrů, má modré oči a krátké šedé vlasy. Když zmizel, na sobě měl zimní černou péřovou bundu, tmavě modré džínové kalhoty, šedou mikinu s oranžovými rukávy, která byla značky Nike a čepici s nápisem Gunt béžové barvy.

Vzala manželovu pistoli a zmizela

Zdroj: Policie ČR

​​O silvestrovské noci se slehla zem také po 71leté důchodkyni z Kralovicka na Plzeňsku. Odjela z domu šedou octavií někdy mezi půlnocí a sedmou hodinou ráno. Doma nechala doklady i mobil, vzala si ale manželovu pistoli.

Žena je střední postavy, má krátké hnědé vlnité vlasy, zelenohnědé oči a oválný obličej. V době, kdy odešla z domu, měla na sobě pravděpodobně starší červený kabát, černé kalhoty a červené boty, takzvané válenky.

Související obsah

​"Prověřili jsme veškeré dostupné poznatky, které jsme měli, bohužel s negativním výsledkem. V současnosti prověřujeme veškeré okolnosti těch případů a pátrání probíhá i nadále," uvedla k silvestrovským případům mluvčí plzeňské policie Ivana Jelínková.

Pokud máte nějaké informace o Olze či Igorovi, volejte na 158 nebo zajděte na nejbližší policejní stanici.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz