Domácí

Hokejista Jaromír Jágr truchlí. Zemřela jeho neteř (†40)

Hokejista Jaromír Jágr truchlí. Zemřela jeho neteř (†40)
Jaromír Jágr - ilustrační foto Zdroj: profimedia.cz

Rodina hokejisty Jaromíra Jágra zažívá těžké dny. Před koncem loňského roku zemřela ve 40 letech jeho neteř Naďa Kallová. Smutnou zprávu oznámil její bratr Jiří na sociálních sítích.

Smutná zpráva přišla z rodiny hokejisty Jaromíra Jágra. "Před koncem roku nám bohužel odešla moje milovaná sestra Naďa," uvedl na instagramu její bratr Jiří.

Jágrova sestra Jitka dívku vyvdala. Jde tak o hokejistovu nevlastní neteř. Pro celou rodinu však byla vždy oporou. "Děkuji ti za vše, co jsi pro mě kdy udělala. Nezvládnu popsat, jak moc skvělý člověk byla. Stejně jako nezvládnu popsat její nádhernou duši, kdy byla pro každého vždy oporu," napsal Nadin bratr Jiří.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Jiří Kalla (@insta_kalla)

Rodina se nyní musí se ztrátou vypořádat. "Máme nyní ten nejtěžší úkol, žít život bez tebe po našem boku. Budeš vždy v našich srdcích. Kdykoli si na tebe vzpomenu, budeš tu vždy se mnou. Ať tvá duše najde zasloužený klid a nechť jsou v každém z nás navždy uchovány vzpomínky na všechny strávené chvíle," doplnil Jiří.

Související obsah

Krásná Naďa měla prohrát boj se zákeřnou nemocí. "Taková krásná a hodná holka, měla malé dítě. Čtyři roky bojovala s leukémií, na podzim oslavila čtyřicátiny," řekl Blesku zdroj blízký rodině. Až do svého onemocnění pracovala v Jágr Teamu.

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz