Co nás čeká

Horoskop na čtvrtek 13. ledna: Slunce vám posílá dobrou energii

Horoskop na čtvrtek 13. ledna: Slunce vám posílá dobrou energii
Zdroj: Getty Images

Slunce v Kozorohu vám posílá energii a váš den bude slunečný, i kdyby venku pršelo. Ale retrográdní Uran vám dá zabrat. Vaše frustrace se vlivem Marsu ve Střelci může stupňovat.

Beran

Slunce v Kozorohu vám posílá energii a váš den bude slunečný, i kdyby venku pršelo. Nic dnes nezkazí vaši dobrou náladu a svým smíchem nakazíte ty ostatní. Neseďte zavření doma a vyrazte mezi lidi. Pozitivní myšlení se okamžitě přenese i na ostatní.

Býk

Nemusíte se přetvařovat na nového partnera vašeho potomka, když se vám nezdá. Nic nezakazujte, jen na rovinu řekněte, že se vám nelíbí, ale je to jejich život, ať si dělají, co chtějí. Pokud jste měli pravdu a rozbijí si čumák, nastavte jim rameno.

Blíženci

Retrográdní Uran vám dává zabrat. Zkuste se ale na špatnosti, které se vám dějí v životě, dívat jako na výzvy, které vám dávají příležitost ukázat, co všechno se ve vás skrývá. Nejsilnější osobnosti vzešly ze špatných podmínek, buďte mezi nimi a berte věci jinak!

Rak

Jedna velká životní kapitola se dnes uzavře a začne se psát nová. Je potřeba, abyste se psacího pera chopili vy sami a nenechali ostatní psát vaši životní knihu za vás. Vy jste spisovatelé svého života. Nikoliv vaše matka, přítel nebo kamarádi z hospody.

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty a tarot vám řekne vše o vašem milostném životě, který vás čeká v roce 2022!

Lev

Lidé neumí vidět dobré věci hned na poprvé. Vždy hledají "ale". Nemusí si uvědomit, že ve vaší ochotě se skrývá upřímná laskavost, nikoliv vypočítavost. Dejte jim trochu času na jejich "důvěřuj, ale prověřuj" a uvidíte, jak vám brzy otevřou svá srdce.

Panna

Vaše frustrace se vlivem Marsu ve Střelci může stupňovat nebývalým způsobem. Nepřehlížejte věci, které vám vadí, a najděte řešení. Žádná situace není bezvýchodná, jen občas musíme vylézt oknem, když máme zavřené dveře. Nelpěte na frustrujícím pohodlí!

Váhy

Udělejte významné změny v životě, kterým se stále vyhýbáte, ale víte, že jsou nutné a nelze před nimi utíkat. Udělejte to šalamounsky. Změňte odívání, účes a nevědomky tak začnete dělat i hluboké vnitřní změny, ne jen ty povrchní. Vzhled je jen start.

Štír

Zdraví se vám může zdát na štíru, ale zkuste se zamyslet, jestli jen neděláte z komára velblouda. Rýmička nemusí hned být zápal plic na antibiotika a píchání v boku určitě není rakovina, jen se potřebujete více protáhnout. Pijte bylinné čaje a cvičte.

KOLÁČKY ŠTĚSTÍ
Oblíbené čínské koláčky v digitální podobě. Ochutnejte a nechce si říct nějaké moudro!

Střelec

Potlačování vlastních citů není nic prospěšného. Jistě, je to pohodlné řešení věcí, které se nám nelíbí, ale nějak se s nimi vyrovnat musíme. Někdy rozumné řešení není tak rozumné, protože v nás nechává vnitřní citový neklid. Nebojte se konfliktů!

Kozoroh

Některé malichernosti vnímáte jako hlubokou urážku, zatímco druhá strana vše vnímá jako velmi vtipnou výměnu názorů, ve které sice nenacházíte stejný náhled na řešení, ale alespoň ví, čím vás nemá škádlit. Tak se přes tento rádoby konflikt přeneste.

Vodnář

Vztah se vám vlivem retrográdní Venuše může hroutit. Otázkou je, zda se hroutí, nebo jen vycházejí na povrch věci, které jste v počáteční zamilovanosti potlačovali, protože kvůli drobnosti nebudete kazit vzduch. Najděte vhodný kompromis a vztah pokvete.

Ryby

Znepokojující zprávy se na vás mohou valit jako lavina. Nenechte se zaskočit, v klidu si sedněte a proberte je všechny jednu po druhé. Rozlište, zda se vás opravdu týkají, nebo se vás snaží jen zastrašit, protože s vyděšeným člověkem se lépe manipuluje.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz