Zajímavosti

Vráťa z Výměny manželek: Žena byla moc na telefonu, tak jsem ho zničil

Středeční Výměna manželek přinese velké drama! Na jedné straně nervní manžel Vráťa, na druhé jeho manželka, která má se vším problém. Jak tohle dopadne?

Ve středu se diváci TV Nova podívají na dramatický díl Výměny manželek. Seznámíte se s rodinou ze Zákup, Blankou (37), Mirkem (44), Blankou (14), Gabrielou (8) a Mírou (6). Blanku a Mirka do Výměny přihlásila kamarádka spíš jako vtip. Rodina ale přece jen našla několik věcí, které by ráda změnila.

"Jsem žena v domácnosti a celá domácnost je na mně," stěžuje si Blanka. Manžel s reality show nesouhlasil, těší se ale, že děti přestanou být tolik závislé na matce, která s nimi už tři roky od velké partnerské krize spí v pokojíčku. "Na chvíli jsem se přestěhovala k dětem. Byli jsme před rozvodem, tak jsem se upnula na děti," myslí si Blanka.

Související obsah

​Druhá rodina je ze západočeského Chodova. Poznáte Janu (34), Vráťu (33), Janu (14) a Ivetu (10). Rodinu do Výměny přihlásil tatínek, který měl vážný důvod. "Je jí přednější telefon než rodina. Nenavaří, neuklidí. Děti, obslužte se samy. Tak jsem jí ten telefon prostě zničil. Vypadalo to, že půjdeme od sebe. Nakonec to pomohlo a Výměna je druhý testík," naznačuje Vráťa.

Tatínek má v rodině hlavní slovo, a když není po jeho, tak je zle. "Když mu rupnou nervy, tak je to zlý člověk a nesnáším ho," nastiňuje rodinnou atmosféru Jana. "Nejsem zlý člověk, nenadávám do větru, je to vždy kvůli nějakému důvodu," obhajuje se Vráťa.

Související obsah

​Poradí si Jana, která příliš nezvládá domácí práce, v rodině se třemi dětmi? Dokáže sebevědomá Blanka ukázat cestu své náhradní rodině, kde podle ní maminka moc nefunguje?

Jak to dopadne, zjistíte ve středu ve 20:20 na TV Nova nebo už nyní na portálu Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Dálnice D1 ve směru na Brno je uzavřena, důvodem je srážka několika aut

Dálnice D1 na Vysočině mezi 90. a 102. kilometrem ve směru na Brno je v současné době neprůjezdná. Důvodem je dopravní nehoda několika aut, informuje Policie ČR na twitteru.

Píše se na Deník.cz