Zajímavosti

Noskové se brzy narodí dítě. Snoubenec jí utekl do války, tvrdí zlé jazyky

Noskové se brzy narodí dítě. Snoubenec jí utekl do války, tvrdí zlé jazyky
Zdroj: Archiv Jindřicha Čandy

Ve společenských kuloárech se začalo šuškat, že snoubenec zpěvačky Michaely Noskové uprchl kvůli problémům ve vztahu do Afriky. A to navíc v době, kdy Nosková začíná 9. měsíc těhotenství. Konkrétně měl Jindřich Čanda odletět na několik týdnů do Etiopie, aby podpořil vládní jednotky během občanské války. Jak pár TN.cz prozradil, zpráva se ale zakládá na pravdě jen částečně.

Na straně jedné očekávaný příchod potomka, na straně druhé snaha pomoci v zemi, kde v současné chvíli zuří občanská válka. Snoubenec Míši Noskové Jindřich Čanda má za sebou údajně nelehké rozhodování.

Nosková s Čandou doposud vystupovali jako stabilní pár. V uplynulém roce oznámili zasnoubení, za necelý měsíc navíc čekají narození potomka. Přesto se začalo mluvit o tom, že by měli mít ve vztahu problémy, které se rozhodli řešit odlukou.

Dokonce se objevila informace, že Jindřich na konci roku 2021 odletěl na několik týdnů do Afriky. Vycestovat měl s agenturní skupinou věnující se výcviku nových vládních jednotek a rekrutů v Etiopii. "Informaci nemohu popřít, každopádně v současné době nespatřuji důvod to rozebírat," sdělil TN.cz Jindřich.

Související obsah

​Jeho snoubenka Míša Nosková byla poněkud sdílnější. Z jejích slov vyplývá, že Jindřich opravdu nabídku dostal. Nakonec ji ale nevyužil. Zvítězil prý lidský faktor, chtěl zůstat s rodinou. "Myslím, že lidé zbytečně hledají negativní věci tam, kde nejsou. Upřímně, pro mne byla představa, že tady Jindřich tři týdny nebude a nebudu se s ním schopna jakkoli spojit, v podstatě naprosto šílená. Není to poprvé, co taková nabídka přišla, nebyla jsem vlastně překvapená, nicméně je to poprvé, kdy jsme kvůli tíživé finanční situaci spojené s dnešní dobou o tom uvažovali," vysvětlila Míša.

Jindřich má kromě svých "civilních zaměstnání" působit jako externista v agentuře, která se zabývá otázkami bezpečnosti lidí, výcviku střelby, sebeobrany, přežití v různých podmínkách, výuce taktiky apod. "Je něco jiného, když využíváme jeho schopnosti při našich cestách a expedicích pro sebe nebo pro klienty, než když je někde, kde zuří válka. Přiznám se, že dosud jsem vlastně ani nikdy nepátrala po tom, kde k tomu všemu přišel, pro mě je prostě hezký pocit vědět, že jste s někým, kdo vás dokáže ochránit," přiznala zpěvačka.

Velkým překvapením pro ni prý byla reakce dětí Jindřicha z prvního manželství. Strach o tátu potlačily a celou věc měly brát tak, že táta jede dělat dobrou věc. "Uvědomila jsem si, že pro ně je něco jako Superman a uvažovat, že by se mu něco stalo, je pod jejich vnímání," uzavřela zpěvačka.

Vládní jednotky v Etiopii vedou už více než rok boje s několika opozičními vůdci, včetně těch z Tigrajské lidově osvobozenecké fronty (TPLF). Vláda minulý týden ve snaze zahájit dialog o ukončení konfliktu propustila z vězení několik členů opozice. Ve stejný den mluvčí etiopských povstalců obvinil vládu, že její letecký útok na uprchlický tábor na severu země zabil 56 lidí.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz