Zajímavosti

Je Vémola finančně na dně? Ve videu nečekaně přiznal zásadní věc

Jako blesk z čistého nebe přišla v noci na úterý zpráva o rozchodu slavného MMA zápasníka Karlose Vémoly se snoubenkou Lelou Ceterovou. Konec vztahu oznámil český "Terminátor" ve videu na sociální síti. Chtě nechtě při zpovědi přiznal, že jeho království v poslední době finančně výrazně strádá.

Slavný MMA zápasník Karlos Vémola se netají láskou k luxusním automobilům ani exotickým zvířatům. Ve svém Vémolandu kousek za Prahou, kde doposud žil se snoubenkou Lelou a jejich dvěma dětmi, chová dokonce i žraloky, krokodýly nebo lvici Elsu. Dokud se účastnil různých prestižních soubojů, neměl o peníze nouzi. Odměny za jednotlivé zápasy se měly pohybovat často v řádech několika milionů korun. Jenže nyní už se delší dobu potýká se zdravotními problémy a jak se ukazuje, nemůže si tak dopřát tolik luxusu, na kolik byl zvyklý.

Naznačil to i ve videu, které zveřejnil v noci na úterý. Svou snoubenku Lelu obvinil z nevěry a za důkaz považoval "Cartiery, diamantové prsteny a náhrdelníky", které přinesla Lela domů. "Já teď nezápasím, já na to nemám. Samozřejmě mi to bylo divné. Ona, že si vydělává instagramem. Nejsem žárlivec, ale vyšetřoval jsem to a zjistil, že to má všechno od mého kamaráda," vysvětloval, jak na údajné podvádění své snoubenky přišel. "Takhle drahé věci se tu teď nemůžou objevovat," dodal později pro portál iSport.cz.

Související obsah

​Právě při tomto rozhovoru zmínil také druhou zásadní věc. S jeho poraněnou rukou to stále nevypadá dobře a jeho zápasení tak zůstává zatím v nedohlednu. V uplynulém roce si utrhl triceps, měl jít na rezonanci, tu však kvůli problémům ve vztahu odsunul. Vémolovi však chybí také dobrá psychická kondice, což je pro MMA zápasníka zásadní. "Mrzí mě, že mě tohle zase zabije. Půjdu zase o deset schodů dolů... Celkově mě to shodí, nebudu mít teď náladu trénovat, rehabilitovat… Nic. Myšlenky budou úplně jinde," řekl dále pro iSport.

Kolik korun si reálně Vémola vydělával, neprozradil. Peníze mu ale sloužily jako prostředky k plnění snů a věřil, že "chlubením se" může motivovat ostatní, aby si také šli za svými touhami. Díky svému odhodlání si mohl zrekonstruovat luxusní sídlo, vybudovat soukromou zoo a stále mu zbývalo dost peněz nejen na všechny možné záliby, ale i na hýčkání Lely a dětí. 

Vémolu teď drží nad vodou zejména sponzoři. "Ty největší částky, které dostává za zápasy a které nikdo jiný nemá, jenom on, tak ty teď prostě nejsou, protože nezápasí," potvrdil jeho manažer Aleš Rataj. Že by byl MMA zápasník ve výrazné finanční tísni, ale odmítl. Navíc to vypadá, že finanční injekci by mu mohl poskytnout očekávaný zápas v květnu. Manažer očekává, že do té doby už by mohl být slavný "Terminátor" k dispozici.

Jestli dokáže MMA zápasník finančně udržovat Vémoland nad vodou, se teprve ukáže. Exotičtí dravci ale nespolykají peněz málo. A další výrazný finanční výdaj je na obzoru. Ačkoliv totiž nebyli manželé, pokud by se rozchod s Lelou ukázal být definitivní, začalo by se rozhodovat mimo jiné o tom, kdo získá děti do péče. A tím i o tom, kdo případně zaplatí alimenty.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz