Zajímavosti

Mezi osmi očima to vře: Staré bych dal pěstí, hrozí Vráťa a pak vybuchne

Nervozita se ponese celým dílem středeční Výměny manželek. Na jedné straně nefunkční náhradní manželka, na druhé straně její nervní manžel. Napětí se stupňuje celým dílem, až nakonec vyvrcholí Mezi osmi očima.

Vráťa přihlásil rodinu do Výměny, protože manželce Janě dává poslední šanci se "napravit". "Mně se po ženě moc nestýská. Je to smutné, ale konečně to doma funguje, jak bych si představoval. Přemýšlím, že bych se na ni vykašlal, pokud to nepochopí," říká po několika dnech s náhradní manželkou Blankou Vráťa.

Na druhé straně Jana vůbec nezvládá péči o domácnost a děti. Netrvalo dlouho a náhradní muž Mirek ji nepustil ani k vaření, ani k úklidu. "Já radši uvařím sám, kaše od tebe byla studená, řízek připálený. Běž si radši hrát s dětmi," rozhodl Mirek.

Související obsah

​Blanka také poodkryje důvody manželské krize, která vyvrcholila tři roky před Výměnou a od níž spí Blanka v pokoji s dětmi. "Byla tam nevěra. Nejdřív z mé strany, potom i z jeho. Našel si nějakou osmnáctku," popisuje Blanka.

Vráťa na to reagoval po svém: "Já kdybych přišel na nevěru, tak ji vidět nechci, to bych jí ublížil. Zbil bych ji jako chlapa. Rozbil bych jí hubu." 

​Pořádně vřít to začne ale až Mezi osmi očima. "Jsi úplně k ho**u. Ty nejsi k ničemu. Musím pryč, dal bych jí pěstí. Moje stará stojí za pi*u. Jsem rád, že ten chlap řekl, že moje ženská je úplně k ho*nu," počastoval Janu bez servítek Vráťa.

Sledujte Výměnu manželek na TV Nova ve středu ve 20:20 a nebo na portálu Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz