Zajímavosti

Velký zvrat. Žádné trestní oznámení, Lela se vrací i s dětmi do Vémolandu

Velký zvrat. Žádné trestní oznámení, Lela se vrací i s dětmi do Vémolandu
Karlos Vémola a Lela Ceterová Zdroj: Profimedia

Ještě v úterý to vypadalo, že MMA zápasník Karlos Vémola a jeho exsnoubenka Lela Ceterová nenajdou společnou řeč, dokonce se objevily i informace o tom, že na něj podala trestní oznámení kvůli fyzickému napadení. O den později je vše ale jinak. Jak TN.cz sdělil Vémolův manažer, Lela by se měla ještě během středy vrátit zpět do vily v Měchenicích.

Po vyostřeném konfliktu mezi Lelou Ceterovou a Karlosem Vémolou přišla ve středu velmi nečekaná zpráva. Lela se vrací do Vémolandu. Zdá se, že všem účastníkům vztahového dramatu už vychladly hlavy a dokázali se povznést nad velké křivdy. MMA zápasník se už dříve nechal slyšet, že mu jde nyní zejména o blaho dětí a nechce, aby se jich záležitost příliš dotýkala.

"Neznamená to, že by bylo odpuštěno, zapomenuto a že by se jejich vztah vrátil do starých kolejí, protože nějaké problémy už tam trvaly předtím. Dnes už má být ale Lela zpátky ve Vémolandu i s dětmi," sdělil TN.cz Vémolův manažer Aleš Rataj.

Zpráva je o to nečekanější, že ještě v úterý Lela tvrdila, že na Karlose podala trestní oznámení kvůli fyzickému napadení. Veškerá nařčení tohoto rázu ale MMA zápasník od začátku odmítal. "O žádném trestním oznámení zatím nic nevíme... Kdyby se ale bála, že jí tam Karlos mlátil nebo mlátí, tak by se tam nevracela," reagoval manažer.

Související obsah

​Vémola už jí dříve nabídl, aby se vrátila domů. A Lela skutečně dorazila. Ovšem i s policií, údajně ze strachu. Karlos ji nevpustil dovnitř. "Potřebuji se dostat do domu, mám tam svoje věci a věci našich dětí, rozumíš tomu," křičela na Karlose podle Expresu, který drama před vilou zachytil. "Karlos nebyl doma," vysvětlil manažer, proč Vémola neotevřel. 

Lela by měla zůstat v domě do doby, dokud si nevyřeší vlastní bydlení. Není jasné, jestli zůstane v Praze nebo vycestuje na Slovensko. "Zůstane, jak dlouho bude potřeba. Karlosovi jde primárně o děti," vysvětlil Rataj.

Konflikt mezi Lelou a Karlosem se rozhořel poté, co MMA zápasník v noci na úterý zveřejnil na instagramu video, ve kterém obvinil svou snoubenku Lelu z nevěry s jeho dobrým kamarádem. Později svého činu litoval a příteli se dokonce omluvil, že ho do kauzy zatáhl. Jak později zjistil, Lela mu s ním opravdu nevěrná nebyla. Přesto mu měl za zlé, že se s ní scházel za jeho zády. Nyní už si vše vyříkali.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz