Vémola se omluvil svému kamarádovi. S rozchodem prý nemá nic společného

Český zápasník Karlos Vémola přišel s dalším vyjádřením ohledně údajné nevěry snoubenky Lely Ceterové. Ve zprávě, kterou zveřejnil web Fightlive.cz, se dokonce omluvil svému kamarádovi Vítovi Kaiserovi, který měl mít s jeho partnerkou poměr.

"Karlose Vémolu zpětně velmi mrzí, že do jejich vzájemných partnerských problémů byl neprávem uveden pan Kaiser a jeho rodina, která s jejich rozchodem nemá nic společného. Karlos dnes pana Kaisera osobně kontaktoval a vyjádřil jemu i jeho manželce upřímnou omluvu," stojí ve vyjádření, které přinesl web Fightlive.cz skrze mediálního zástupce Karlose Vémoly Aleše Rataje.

Pro TN.cz se pak vyjádřil i sám kamarád Karlose Vémoly. "Jednal v afektu a bez ověřených informací. Naše přátelství je sice teď lehce narušeno, ale vše jsme si osobně vyříkali a věřím, že budeme opět přáteli jako doposud," stoji v SMS zprávě, kterou poslal Vít Kaiser.

Ve zprávě se pak český MMA zápasník také jasně ohradil proti informaci, že by měl fyzicky napadnout svou snoubenku Lelu Ceterovou. "V každém případě zásadně odmítáme jakékoliv obvinění z fyzického útoku na Lelu Ceterovou, ke kterému nikdy nedošlo," píše se ve vyjádření.

Vémola pak také vysvětlil, proč na instagramu zveřejnil video, kde mluví o nevěře jeho partnerky. Šlo prý o nával emocí a český fighter pak chtěl, aby se fanoušci dozvěděli informace nejdříve od něj než z médií. Zmíněné video ale už smazal.

LaLiga: Real Betis rozstřílel Deportivo Alavés 4:0

Úterní zápasy španělské ligy přinesly přesvědčivé vítězství Realu Betis, který drží v LaLize třetí místo, dvěma góly přispěl útočník Iglesias. Druhé utkání mezi předposledním Cádizem a Espanyolem ze středu tabulky pak přineslo strhující závěr. Za stavu 1:1 VAR neuznal druhý gól Negredovi. V 91. minutě šel Cádiz přeci jen do vedení, když se trefil Alejo. Sudí nastavil dlouhých šest minut, a to Espanyolu stačilo, v samotném závěru srovnal Raul de Tomas a zachránil jeden bod za remízu. Výsledky: Real Betis – Deportivo Alavés 4:0 ( 11. Iglesias, 29. Canales, 41. Iglesias, 55. Juanmi), Cádiz CF – Espanyol Barcelona 2:1 ( 55. Negredo, 91. I. Alejo– 10. Morlanes, 96. R. de Tomas)

Coppa Italia: Juventus nadělil Sampdorii 4:1 a jde dál

Juventus i přes neuznaný gól přejel v osmifinále italského poháru Sampdorii 4:1. Postupně se trefil Cuadrado, Rugani, Dybala a Morata, kterému VAR v 27. zamítl první trefu. V druhém úterním zápase porazilo Lazio těsným výsledkem 1:0 Udinese.

Premier League: Devátý Brighton obral Chelsea o cenné body

Londýnské Chelsea se po úterním utkání s devátým Brightonem 1:1 komplikuje stíhání rivala z Premier League. Na třetím místě tabulky ztrácí na druhý Liverpool jeden bod a The Reds mají navíc dva zápasy k dobru. Na hřišti Brightonu se za Blues trefil ve 28. minutě Ziyech, za domácí srovnal v 60. minutě Webster.