Domácí

Nehoda na hlavním tahu na Slovensko. Dva lidé jsou těžce zranění

Dopravu na hlavním silničním tahu na Slovensko u Starého Hrozenkova v pátek ráno zablokovala nehoda kamionu s osobním autem. Dva lidé jsou těžce zranění. Řidiče osobního auta musel do nemocnice přepravit vrtulník.

Osobní automobil se s nákladním vozidlem srazil na silnici I/50 u odbočky do obce Komňa na Uherskohradišťsku. 29letý řidič osobního auta Alfa Romeo, který jel směrem na Uherský Brod, při průjezdu levotočivé zatáčky plynule přejel do protisměru, kde se střetl s kamionem.

Řidič osobního auta se při srážce těžce zranil a vrtulník ho přepravil do brněnské fakultní nemocnice. Spolujezdkyni převezli záchranáři do nemocnice v Uherském Hradišti. Řidič kamionu vyvázl s lehkým zraněním.

Související obsah

Hlavní silniční tah byl nějakou dobu zcela uzavřen, poté byl řízen kyvadlově. Silnici se podařilo plně zprůjezdnit před 11. hodinou. Příčinami a okolnostmi nehody se zabývají dopravní policisté.

Kristýna Bezděková, kdu, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Dálnice D1 ve směru na Brno je uzavřena, důvodem je srážka několika aut

Dálnice D1 na Vysočině mezi 90. a 102. kilometrem ve směru na Brno je v současné době neprůjezdná. Důvodem je dopravní nehoda několika aut, informuje Policie ČR na twitteru.

Píše se na Deník.cz