Krimi

Policie pátrala po muži, měl pomoci objasnit případ ukradeného auta s dítětem

Policie pátrala po muži, měl pomoci objasnit případ ukradeného auta s dítětem
Ilustrační snímek Zdroj: Profimedia

Policisté od pátku pátrali po muži z Teplicka, a to v souvislosti se středečním případem, kdy ženě v Chomutově někdo ukradl auto i s malým ročním chlapečkem. Muž podle policistů mohl pomoci s objasněním případu. Pátrání bylo v sobotu ukončeno.

Žena nechala před odvezením staršího potomka ve středu ráno nastartované auto před domem. Toho podle kriminalistů využil zloděj, který s jejím černým Volkswagenem Passat odjel. Na dětské sedačce přitom seděl její jednoroční syn.

V souvislosti s případem policisté pátrali po muži z Teplicka, který mohl přispět k objasnění celého případu.

Související obsah

​Chlapečka i auto se naštěstí podařilo najít během několika minut. "Naštěstí jen o několik desítek minut později si náhodní svědci nedaleko místa činu povšimli odstaveného auta s rozsvícenými světly, ve kterém bylo malé dítě, ihned tedy zavolali policii," uvedla policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Policisté také žádají svědky, kteří ve středu v době od 6:45 do 7:20 hodin byli v chomutovské ulici Vodních staveb v blízkosti mateřské školky nebo na ulicích Školní a Karolíny Světlé, kde vozidlo s dítětem kolemjdoucí nalezli, aby kriminalisty informovali. Žádají také řidiče, kteří okolo mohli projíždět, aby poskytli případné záznamy z kamer vozidel. 

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz