Domácí

Loupežné přepadení v Praze: Policie zveřejnila kamerové záznamy

Pražští policisté od sobotního večera vyšetřují loupežné přepadení v centru města. Podle informací policie měli do prodejny s luxusními hodinkami v Široké ulici vstoupit tři maskovaní muži a pod pohrůžkou zbraní si odnést hodinky za několik milionů.

Trojice maskovaných lupičů přepadla prodejnu s luxusními hodinkami v sobotu okolo 17. hodiny. "Tři muži vstoupili do prodejny a pod pohrůžkou zbraní si z prodejny odnesli zboží za několik milionů," uvedl pro TN.cz policejní mluvčí Richard Hrdina.

Podle mluvčího trojice mužů nemluvila česky. Policie po nich v současné době intenzivně pátrá. Zveřejněny byly také kamerové záznamy přímo z přepadení, na kterých je vidět, jak dva muži rozbíjejí kladivy vitríny s hodinkami, zatímco další muž hlídá ochranku obchodu.

Související obsah

​Prodejna s hodinkami luxusní značky Hublot v Široké ulici byla přepadena už v roce 2016. Taktéž trojice lupičů si tenkrát odnesla hodinky za více než 13 milionů korun. Jeden ze zaměstnanců obchodu skončil se zlomenou čelistí a otřesem mozku v nemocnici. Soud následně pachatelům uložil trest v rozmezí od tří až deseti a půl roku vězení.

Podívejte se na vyjádření mluvčího policie Richarda Hrdiny:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz