Krimi

Přepadení banky v Praze: "Dejte mi všechny peníze, nebo vytáhnu pistoli."

Ve středu večer přepadl neznámý muž banku na Vinohradské ulici v Praze. Pod pohrůžkou se mu povedlo získat od zaměstnance větší obnos peněz, se kterým následně zmizel. Policie ve čtvrtek zveřejnila video, jelikož po muži i nadále pátrá.

Neznámý muž si ve středu večer odnesl z banky ČSOB na Vinohradské ulici větší obnos peněz. "Mohu potvrdit, že kolem 17. hodiny přišel do banky na Vinohradské ulici neznámý muž a pod pohrůžkou řekl zaměstnanci, aby mu vydal peníze," uvedl Rybanský. Z banky nakonec odešel se stovkami tisíc korun.

Zaměstnankyni za přepážkou přímo sdělil: "Dejte mi všechny peníze, nebo vytáhnu pistoli", kdy v jeho kapse bundy bylo vidět tělo zbraně.

Související obsah

Žena se bála o svůj život, a proto muži peníze vydala. " Policie po podezřelém v současné době pátrá," dodal Rybanský. Banka zavírá až v šest, takže uvnitř bylo v době přepadení ještě několik pracovníků.

Zatímco tým kriminalistů sbíral na místě stopy, rozběhlo se pátrání po pachateli. Zatím bez úspěchu. Policie vyhodnocuje také záběry z bezpečnostní kamery.

"Podle zjištění kriminalistů by měl být muž ve věku 30 až 35 let, normální asi 170 centimetrů vysoké postavy. Má kulatý obličej, krátké tmavé vlasy a světlou pleť," popsal Rybanský s tím, že v době činu měl na sobě černou zimní bundu, černou mikinu s kapucí přes hlavu, černé kalhoty a černé sportovní boty. 

Muž mluvil plynule česky. Za ozbrojenou loupež mu hrozí až deset let vězení. Pokud máte jakékoli informace, které by vedly k mužově totožnosti nebo ho poznáváte na kamerových záznamech, kontaktujte prosím linku tísňového volání 158.

Podívejte se na záběry přímo z místa:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz