Krimi

Policie chytla muže, který ukradl auto s dítětem. Chtěl se prý jen někam odvézt

Policie chytla muže, který ukradl auto s dítětem. Chtěl se prý jen někam odvézt
Ilustrační snímek Zdroj: Profimedia

Chomutovští policisté v pátek večer dopadli 46letého muže, který ve středu ukradl auto s dítětem uvnitř. Ke všemu se jim přiznal a policisté ho obvinili ze tří trestných činů.

Obviněný muž policistům řekl, že si u školky v Chomutově všiml nastartovaného vozu, chvíli počkal a poté vůz ukradl. "Údajně se chtěl s autem jenom někam odvézt. Dítěte v autě si měl všimnout až po chvíli. Z tohoto důvodu měl vůz okamžitě odstavit a z místa odejít," uvedla policejní mluvčí Alena Bartošová.

Policisté 46letého muže z Teplicka v sobotu obvinili ze spáchání tří trestných činů neoprávněné užívání cizí věci, krádež a maření výkonu úředního rozhodnutí. Dali také státnímu zástupci podnět k návrhu na vzetí obviněného do vazby. 

Související obsah

"Opět upozorňujeme i další řidiče, kteří nechávají svá auta s klíči v zapalování, nebo dokonce nastartovaná, že případnému pachateli stačí jen pár sekund k tomu, aby se vozidla zmocnil," varovala Bartošová. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Porošenka nepustili z Ukrajiny

Ukrajinská pohraniční stráž nedovolila bývalému prezidentovi Petru Porošenkovi vycestovat ze země. Informovala o tom jeho strana Evropská solidarita na facebooku. Porošenko mířil na jednání parlamentního shromáždění Severoatlantické aliance (NATO) v Litvě. Poprvé se pokusil hranice překročit už v pátek večer. Podle pohraničníků neměl na opuštění Ukrajiny patřičná povolení.

Píše se na Deník.cz