Zajímavosti

WhatsApp chystá pro uživatele novinku. Lidé už ji znají z facebooku

Uživatele aplikace WhatsApp čeká v blízké době novinka. Budou totiž moci reagovat na zprávy, které jim přijdou. První, koho změna čeká, jsou lidé s iPhonem.

Zareagovat na zprávu například palcem nahoru jde v současné době na několika platformách. Lidé tuto funkci využívají například v aplikaci Messenger, Slack či Microsoft Teams. Nově se na tuto možnost mohou uživatelé těšit i na WhatsAppu, uvedl deník Daily Star.

Změna pravděpodobně nejdříve čeká lidi, kteří mají iPhone. V beta programu této aplikace se pro ně totiž nedávno objevila možnost novou funkci testovat. Reagovat sice ještě nemohli, naznačuje to ale, že to vývojáři pro uživatele chystají. Kdy tato možnost přijde i do telefonů s Androidem, zatím není jasné.

Související obsah

V aplikaci by také mělo jít nastavit, ve kterých chatech chcete být na reakci upozorňováni a jaký zvuk u toho uslyšíte. To už dokonce v beta programu jde nyní, ačkoli reagovat stále nelze.

"Naznačuje to, že reakce budou přístupné velmi brzy," uvedl na twitteru účet WABetaInfo, který se aplikací podrobně zabývá. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz