Zajímavosti

Josef Abrhám čelí životu bez milované Libušky. Popsal, jak by chtěl zemřít

Josef Abrhám čelí životu bez milované Libušky. Popsal, jak by chtěl zemřít
Zdroj: Profimedia

Byli jednou z nejpevnějších dvojic českého showbyznysu. Josef Abrhám a Libuše Šafránková bez sebe nedali ani ránu, z herce už je ale přes půl roku vdovec. Už dřív prozradil, jakým způsobem by si přál za svou milovanou Popelkou odejít do nebe.

Jak jsme už na TN.cz informovali, o Josefa Abrháma je dobře postaráno. Když mu zemřela Libuše Šafránková, přestěhoval se k synovi a ten o tatínka i s manželkou láskyplně pečuje. Herci se prý daří dobře, i když smutek se vypařit nemohl.

Život bez Libušky pro něj musí být náročný, během společných 45 let mezi nimi vzniklo nezničitelné pouto.

Abrhám v prosinci oslavil 82. narozeniny, a o smrti začal nahlas přemýšlet dokonce už před 10 lety. "Těch osm hodin, co v noci spíme, se dostáváme do jiné formy existence. Já nevím, kde je ten pravý život. Možná, že je právě v tom snu, těch osm hodin, kdy o sobě nevíte a tělo si mezitím dělá pořádek. Klidně se ale může stát, že už se ráno nemusíme probudit. Někdy bych byl za to i rád. Zůstat navěky v některém snu. To by nebyl špatný odchod," popsal podle Aha!, jak by si přál odejít za Popelkou.

Související obsah

​Legenda stříbrného plátna má i dlouholetý recept na těžké chvíle. "Když je mi psychicky opravdu zle, úplně nejhůř, když už to nejde dál, tak osvobozující je rezignace. Není to cynismus, je to obrana a posila. Díky rezignaci znovu naberete síly a nahodí se zpátky ten řemen," prozradil kdysi Abrhám.

Šafránková naposledy vydechla 9. června 2021. Zemřela nečekaně, v posledním desetiletí se totiž téměř neobjevovala na veřejnosti. Do ústraní se stáhla v roce 2014, kdy jí diagnostikovali rakovinu plic. O svém zdraví dlouhodobě odmítala mluvit, za jejím úmrtím podle všeho stál návrat zákeřné nemoci.

Připomeňte si odchod Libušky Šafránkové v reportáži TV Nova:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz