Co nás čeká

Horoskop na čtvrtek 20. ledna: Dnešek máte ve svých rukou

Horoskop na čtvrtek 20. ledna: Dnešek máte ve svých rukou
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Dnes vstupuje Slunce do Vodnáře, což vám přinese velkou přecitlivělost. Díky Marsu ve Střelci ale máte spoustu energie, takže popoháníte i okolí k většímu výkonu. Úspěch i neúspěch máte ve svých rukou dnes pouze vy!

Beran

Dnešní vstup Slunce do znamení Vodnáře vám přinese velkou přecitlivělost. Zkuste se z ní dostat sami tím, že se jí nebudete poddávat. Pokud to nepůjde, zajděte za přáteli anebo svými blízkými a popovídejte si o něčem příjemném. Zlepší vám to náladu.

Býk    

Dnešek bude napjatý a plný vysokých nároků a nervozity. Hlavní je, abyste se nenechali rozhodit každou maličkostí a zachovali si schopnost logické argumentace a diplomatického jednání. Pak půjde vše jako po másle. Je to ve vašich rukou.

Blíženci          

Slunce dnes vstupuje do Vodnáře a radí, abyste si dnes dali pauzu a vyhnuli se veškeré tělesné námaze. Ta by měla teď za následek mnohem větší únavu, než na jakou jste zvyklí. Nezapomínejte v tomto zimním období také na dostatečný spánek a vitamíny.

Rak    

Pokud jste si už ujasnili, zda chcete zůstat v současném zaměstnání, nebo jít jinam, a platí pro vás druhá možnost, dnes buďte patřičně obezřetní a připravení k akci. Přijde nabídka, na kterou bude třeba reagovat rychle. Na opozdilce nikdo nečeká.

PARTNERSKÝ HOROSKOP NA MÍRU!
Poznejte, jak se k sobě v roce 2022 hodíte se svým partnerem! Vydrží Váš vztah na věky nebo jde jen o krátkodobou známost? Individuální zpracování profesionálním astrologem! Cca 20 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení!

Lev     

Počítejte s tím, že vás dnes překvapí někdo, od koho byste to nikdy nečekali. Dost totiž dotyčného člověka podceňujete. To je chyba, kterou často děláte. Utváříte si názor, aniž byste lidi dostatečně poznali. Zřejmě by bylo dobré s tím něco udělat.

Panna 

Slunce dnes vstoupí do Vodnáře a vy zvládnete všechno, co budete chtít. V cestě vám stojí jenom vaše nedůvěra ve vlastní schopnosti. Ta vám podrývá mnoho snah, a tak ztrácíte chuť se do nich pustit. Dnes si opakujte při všem, co budete dělat, že jste schopní a silní.

Váhy  

Jestli dnes dostanete možnost, abyste se čemukoliv přiučili, nebraňte se tomu. Naopak se takové šance chytněte a nepusťte. Kromě sebevzdělání se můžete setkat se zajímavými lidmi. První se vám může velmi dobře hodit, to druhé je příjemný bonus navíc.

Štír     

Pod vlivem retrográdní Venuše se dnes budete ohlížet zpět do minulosti. Bude to ve vás vyvolávat pocity frustrace a zklamání nad tím, že se vám nepovedlo úplně všechno, co jste si plánovali. Neobviňujte se z toho! Pokud jde cokoliv napravit, nic vám nebrání.

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

Střelec

Nejspíš se poslední dobou zabýváte určitou nabídkou, kterou jste nedávno dostali. Zvažujete všechna její pro a proti a už víte, jak s ní chcete naložit. Dnes uděláte rozhodující krok. Berte přitom v potaz také názory lidí, na kterých vám záleží.

Kozoroh         

V zaměstnání budete nejspíše nuceni pomoci při dělání pořádku v dokumentech a dalších písemnostech. I když to není náplň vaší práce, přiložte ruku k dílu. Jindy budete třeba potřebovat pomoc zase vy. Poctivě kontrolujte všechno, co vám projde rukama.

Vodnář          

Slunce dnes vstupuje do vašeho znamení a podpoří vás ve většině vašich snah. Měli byste myslet i sami na sebe, poslední dobou se odbýváte. V životě není jen práce, musíte i odpočívat a postarat se o to, abyste se mohli ze života radovat.

Ryby  

Díky Marsu ve Střelci máte nyní spoustu energie, takže popoháníte i okolí k většímu výkonu. Trochu mu tím jdete na nervy, není na tom s elánem tak dobře jako vy. Zvolněte, toto tempo pak dodržujte i v následujících dnech a buďte ohleduplní!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Další podpora Ukrajiny. Spojené státy pošlou pomoc za 933 miliard korun

Šéf Bílého domu Joe Biden podepsal zákon o poskytnutí pomoci Ukrajině ve výši téměř 933 miliard korun. Vojenská a humanitární podpora je údajně nejvyšším balíkem americké zahraniční pomoci za posledních alespoň 20 let. Spojené státy Ukrajině od začátku války poslaly pomoc zhruba za1,26 bilionu korun.

Krátká zpráva

USA plánují v dohledné době ponechat v Evropě 100 000 vojáků

Očekává se, že USA plánuje v dohledné budoucnosti rozmístit v Evropě 100 000 vojáků, pokud Rusko nebude eskalovat a ohrožovat Švédsko a Finsko nebo členy NATO, uvedlo CNN s odkazem na několik amerických představitelů. Počty by se mohly dočasně zvýšit, pokud NATO v Evropě uskuteční více vojenských cvičení, popřípadě by USA mohly přidat další základny, pokud se v Evropě změní bezpečnostní situace. Plány jsou zvažovány po čtvrtečním setkání vojenských velitelů NATO v Bruselu.

Píše se na Deník.cz