Zahraničí

Píseň, kterou děti milují. Baby Shark je nejúspěšnějším videoklipem v historii

Píseň Baby Shark se stala prvním videoklipem v historii, který překonal hranici 10 miliard shlédnutí na streamovací platformě YouTube. Rekord skladba zdolala před pár dny, okouzlila především batolata a předškoláky.

V roce 2016 vyšla jihokorejská dětská písnička Baby Shark na platformě YouTube, nikdo však nečekal, že za pár let bude překonávat rekordy. Podle informací webu CNN po pěti letech zdolala hranici 10 miliard shlédnutí,  a stala se tak nejúspěšnějším videoklipem v historii.

Související obsah

"S radostní oznamujeme, že náš milovaný Baby Shark pokořil další pozoruhodný milník," uvedl Min-seok Kim, výkonný ředitel společnosti Pinkfong.

Píseň o žraločí rodince žijící v oceánu nazpívala zpěvačka a dabérka Hope Segoineová. Společnost zřejmě připravuje i další pokračování.

Související obsah

"Bylo příjemné sledovat, jak Baby Shark spojuje lidi po celém světě, a nemůžeme se dočkat, až představíme další dobrodružství Baby Sharka," oznámil ředitel.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Severní Korea mobilizuje armádu a zintenzivňuje trasování

Severní Korea musela mobilizovat armádu, aby zajistila distribuci léků na covid a nasadila více než 10 000 zdravotnických pracovníků, aby pomohli s trasováním nakažených, informuje Reuters s odkazem na státní média KCNA. V zemi vypukla epidemie covid-19, kterou potvrdila teprve minulý týden, což vyvolává obavy z velké krize kvůli nedostatku vakcín a odpovídající zdravotnické infrastruktury. Ústředí státní nouzové epidemické prevence hlásilo dalších 269 510 lidí s příznaky horečky, čímž se celkový počet zvýšil na 1 483 060, zatímco počet obětí vzrostl od pondělního večera na 56, uvedla KCNA.

Krátká zpráva

USA souhlasí se zmírněním sankcí vůči Kubě z Trumpovy éry

Američtí představitelé oznámili plány na zmírnění tvrdých sankcí uvalených na Kubu bývalým prezidentem Donaldem Trumpem. Nová opatření schválená Bidenovou administrativou budou zahrnovat rozšíření amerických konzulárních služeb na Kubě, zrychlení udělování amerických víz pro Kubánce a zrušení stropu pro posílání finančních prostředků posílaných migranty v USA rodinným příslušníkům na Kubě, který dříve nesměl přesáhnout 1 000 dolarů jednou za tři měsíce.

Píše se na Deník.cz