Domácí

Požár střechy vyhnal rodinu na mráz. Z domu moc nezůstalo

Rozsáhlý požár rodinného domu na Novojičínsku ve středu ráno zaměstnal tamní hasiče. Hořící střecha se propadla, škoda jde do milionů.

Pět jednotek hasičů vyrazilo k požáru rodinného domu ve Velkých Albrechticích v Moravskoslezském kraji. Oheň byl ohlášený na tísňovou linku 12 minut před pátou hodinou ráno.

"Už po příjezdu prvních jednotek na místo události byla požárem zasažena celá střecha domu o půdorysu přibližně 20 × 30 metrů, bez zranění a bezpečně dům opustili čtyři lidé," uvedli hasiči.

Související obsah

​Dům nebylo možné hasit zevnitř kvůli velkému poškození střechy. Ta se pak propadla. Na místo proto zamířila plošina z Bílovce a auto s žebříkem z Nového Jičína. Kvůli mrazu bylo hašení velmi náročné.

"Požár byl lokalizován v šest hodin ráno, vyšetřovatel předběžně odhadl výši způsobené škody na pět milionů korun. Příčina vzniku požáru je v současné době v šetření," dodali hasiči.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Z Azovstalu měli odejít všichni obránci, tvrdí ruská média

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu oznámil Vladimiru Putinovi, že k 20. květnu byli z Azovstalu evakuováni všichni ukrajinští bojovníci, uvedla agentura RIA Novosti. Celkem se mělo jednat o 2 439 bojovníků pluku Azov a dalších ukrajinských obránců operujících na území Azovstalu. Šojgu informoval ruského prezidenta Vladimira Putina o dokončení operace a úplném osvobození Azovstalu a města Mariupol od ukrajinských obránců.

Píše se na Deník.cz