Zajímavosti

Z těch vzpomínek se mi chce brečet, trápí se Andy z Výměny manželek

Středeční Výměna manželek přinesla řadu překvapivých okamžiků. Na natáčení zpětně zavzpomínaly obě maminky, které jsou vděčné za novou zkušenost. Andy ale popsala i chvíle hrůzy.

Jedna nemilá situace utkví v hlavě Andy asi napořád. "Nejhorší vzpomínka byla, když jsem druhý den Výměny zjistila, že nemám dost mléka pro miminko. Ještě teď se mi chce brečet, když si na to vzpomenu," nechala se slyšet.

To si zpětně vyčítá i Viktorka. "Nenapadlo mě nechat doma sunar pro Andy. Mrzelo mě, že si nevěděla rady. Měla jsem pocit, že bude stačit to, co tu zůstane," kaje se maminka dvou dětí.

Viktorka s Matyášem žijí volnomyšlenkářským životem. Ničím se nechtějí stresovat, věci nechávají jen tak plynout. Není proto divu, že Andy v náhradní rodině vykolejil i nepořádek a rozhodla se ho uklidit. "Chápu, že to tu vypadalo děsivě, Andy nám hodně pomohla," je vděčná Viktorka. 

Související obsah

​Andrea s Tomášem šli do Výměny manželek hlavně kvůli novým zkušenostem. Pro Andreu byl ale první okamžik šok. "Nedokážu si představit, že bych žila tímto stylem. Ale ukázali mi i jiný pohled na život. Začala jsem o všem víc uvažovat a šetřit," myslí si Andy. 

To, že má Viktorka jiný náhled na život dokazuje neustále. "Když umřu, proč bych se měla nějak vázat a nedělat to, co chci. Tak si užívám to, že tady jsem a můžu dělat, co mě napadne," popisuje svou životní filosofii. Celý díl můžete zhlédnout zde.

Na celý rozhovor s Viktorkou se podívejte ve videu zde:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz