Zajímavosti

Šokující Výměna manželek: Děti dostávají jídlo z popelnic

Výměna manželek bude tentokrát opravdu výživná, a to doslova. Mladý pár totiž ukáže, že jídlo se dá "nakupovat" i v popelnici. Na konci na diváky navíc čeká proměna náhradního manžela, bude z něj úplně jiný člověk.

V dalším dílu oblíbené reality show Výměna manželek uvidíte, jak si pořádkumilovná Andrea poradí ve volnomyšlenkářské rodině, která žije tak trochu "punkově", a jestli se dokáže pohodová Viktorka přizpůsobit životu v naklizeném domečku, kde má vše svá pravidla. 

V nové epizodě se setkáte s rodinou, která žije v Mnichovicích, a to s Viktorií (28), Matyášem (26), Kasiánem (3) a Kolomanem (9 měsíců). Do Výměny manželek rodinu přihlásila Viktorie. Matyáš to odsouhlasil s tím, že bude legrace a peníze se samozřejmě budou také hodit.

Související obsah

Oba dva jsou volnomyšlenkáři, milují přírodu a vše, co je s ní spojené. Matyášovi se nelíbí, jak Viktorka vychovává děti, je podle něj až moc benevolentní.

​Na druhé straně se poznáte s Andreou (26), Tomášem (30) a Oliverem (3), kteří žijí v Nižních Lhotách. Partneři se poznali před pěti lety a prošli několika krizemi. Tomáš byl údajně hodně nevybouřený. Nyní partneři říkají, že se jejich vztah zlepšil, a jsou spokojení.

Související obsah

Andrea bude naprosto šokovaná hned po příjezdu k druhé rodině, a to z obydlí, ve kterém bude trávit deset dní. Je to totiž chatka s velmi skromným zařízením a chaosem. Po několika dnech jí vyrazí dech situace vzniklá po nákupu v tamním krámě.

Matyáš totiž vyrazí do popelnic za obchodním domem a nabere různé potraviny, které v nich najde. "Avokádo je nejlepší z kontejneru," myslí si Matyáš. To už Andree přijde šílené. "V životě na to nezapomenu," říká. Po tom, co převezme velení, přiměje náhradního manžela k zásadní proměně, že ho vlastní žena téměř nepozná.

Výměna manželek bude už ve středu večer na Nově a již nyní je na Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz