Zahraničí

Oblíbený herec svádí boj se zákeřnou nemocí. Zářil vedle Issové i Vetchého

Oblíbený herec svádí boj se zákeřnou nemocí. Zářil vedle Issové i Vetchého
Zdroj: Profimedia

Populární slovenský herec Marcel Nemec (50) válčí se zákeřnou rakovinou. Nemoc mu našli těsně před Vánoci, kdy skončil v nemocnici a musel neodkladně na operaci. Teď prochází náročnou léčbou.

Marcel Nemec si zdrcující diagnózu vyslechl během vánočních svátků. Po náročné operaci a 12 dnech na nemocničním lůžku zahájil léčbu. Pravidelně dochází na chemoterapie a je odhodlaný v boji se zákeřným onemocněním zvítězit.

"Největší výzva v mém životě. Já výzvy miluji, vědí to všichni, kdo mě poznají. A s takovou podporou, které se mi dostává, si to budu užívat, jako by to bylo naposledy," napsal Nemec na instagramu.

Minulý týden si opět musel v nemocnici pobýt několik dní, v pondělí ho ale propustili domů. "Ještě jeden den a jdu domů. Děkuji za vaši podporu," radoval se. Nejvíc mu prý pomáhají procházky na sluníčku a společnost jeho psa.

Související obsah

Nemce si můžete pamatovat třeba z válečného dramatu Nedodržený slib, kde zazářil po boku Ondřeje Vetchého. V komedii Přežít svůj život si zase zahrál po boku Kláry Issové.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz