Zajímavosti

Rozchod, zranění a teď: Dara Rolins ukázala dceru ruku v ruce s Nedvědem

Rozchod, zranění a teď: Dara Rolins ukázala dceru ruku v ruce s Nedvědem
Zpěvačka Dara Rolins Zdroj: Profimedia

Jeden šok pro fanoušky za druhým. Tak by se dalo shrnout počínání Dary Rolins od začátku roku. Po slovech o rozchodu a přiznání zdravotních problémů zpěvačka natočila dceru Lauru, jak se prochází po mole zavěšená do fotbalisty Pavla Nedvěda. Vypadá to, že se skamarádili a nic nebrání tomu, aby z trojice byla šťastná rodinka.

Konečně našla štěstí a může ho sdílet se svými příznivci. Dara Rolins po boku nejúspěšnějšího českého fotbalisty Pavla Nedvěda jenom kvete. A očividně se zalíbil i zpěvaččině 13leté dceři Lauře. Ta by jako teenagerka mohla proti "novému tatínkovi" rebelovat, nemá k tomu ale důvod.

Dara na instagramu ukázala záběry ze sobotní procházky, na kterých Laura s Nedvědem kráčí ruku v ruce. "Na procházce v té nejmilejší společnosti," připsala k nim zamilovaná popová diva.

V posledních týdnech je samé překvapení. Patrně nejvíc fanoušky znepokojila začátkem ledna, když zveřejnila zamilované fotky s Nedvědem a zároveň pod nimi psala o rozchodu. Nakonec se ukázalo, že měla na mysli konec svého předešlého vztahu s raperem Rytmusem.

Související obsah

Nedlouho nato přiznala trápení se zdravotními potížemi. "Minulý rok v létě jsem si přetrhala vazy v levém kotníku, v zimě jsem si ještě stihla zlomit i prst na druhé noze. Prostě hrůza. Zpomalilo mě to víc, než bylo zdravé, ale hlavně tak, jak jsem si nikdy v životě nedokázala ani představit," svěřila Dara.

Všechny problémy už jsou ale zažehnány a Daře, Lauře a Nedvědovi nestojí v cestě za rodinným štěstím už vůbec nic.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz