Domácí

Hororové video. Takhle to dopadne, když dostanete smyk a proti jede kamion

Vážnou nehodou skončil smyk, do kterého se dostal řidič červeného volkswagenu na Klatovsku. Přejel totiž do protisměru a skončil přímo pod koly kamionu. S vážnými zraněnými řidič skončil v nemocnici. Nehodu zachytila kamera v kabině náklaďáku.

Auta se srazila v pátek 21. ledna krátce před pátou hodinou na Klatovsku mezi Dehtínem a Kokšínem. Po čelním nárazu skončil červený volkswagen v příkopě a převrácený na střechu. Na místě zasahovaly všechny záchranářské složky. Na místo musel být přivolán i vrtulník.

Související obsah

​Mladý řidič podle všeho nezvládl na mokré silnici vjezd do zatáčky, dostal smyk a přejel do protisměru, kde se srazil s kamionem. Těžce zraněného 26letého řidiče převezli záchranáři v bezvědomí do Fakultní nemocnice v Lochotíně.

Podle mluvčí plzeňské policie byla vyloučena možnost, že by zde roli sehrál alkohol. "Z dosavadního šetření vyplývá, že řidič vozu značky Volkswagen při průjezdu zatáčky neměl přizpůsobit rychlost jízdy, na mokrém povrchu se vozidlo dostalo do smyku a přejelo do protisměru, kde došlo k čelnímu střetu s nákladním automobilem," uvedla mluvčí Eva Červenková. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Další podpora Ukrajiny. Spojené státy pošlou pomoc za 933 miliard korun

Šéf Bílého domu Joe Biden podepsal zákon o poskytnutí pomoci Ukrajině ve výši téměř 933 miliard korun. Vojenská a humanitární podpora je údajně nejvyšším balíkem americké zahraniční pomoci za posledních alespoň 20 let. Spojené státy Ukrajině od začátku války poslaly pomoc zhruba za 1,26 bilionu korun.

Píše se na Deník.cz