Krimi

Brutální smrt muže na Mělnicku: Policisté zadrželi ženu, měla ho vykastrovat

Středočeští policisté vyšetřují od neděle smrt muže, jehož tělo našli v jednom z rodinných domů ve Vysoké na Mělnicku. Vše prozatím nasvědčuje tomu, že šlo o brutální vraždu. Policisté v rámci případu už také zadrželi jednu ženu, podle informací TV Nova ho měla před smrtí vykastrovat.

V neděli krátce před třetí hodinou odpoledne přijali policisté informaci o nálezu muže bez známek života v jednom z rodinných domů ve Vysoké na Mělnicku. 

Na místo tak okamžitě vyjela Zdravotnická záchranná služba Středočeského kraje, která se pokusila muže resuscitovat. Oživování ale nebylo úspěšné, lékař musel konstatovat smrt. "Muž utrpěl velmi vážná zranění v oblasti břicha a ztratil mnoho krve," uvedla pro TN.cz mluvčí záchranky Petra Homolová.

Související obsah

"Muž měl na svém těle zranění, která si nemohl způsobit sám, z tohoto důvodu se případem zabývají krajští kriminalisté," informovala policejní mluvčí Vlasta Suchánková s tím, že kriminalisté už zahájili úkony trestního řízení pro násilný trestný čin, jehož přesnou právní kvalifikaci budou upřesňovat po soudní pitvě. Ta by měla proběhnout v pondělí.

V souvislosti se smrtí 57letého muže zadrželi kriminalisté také 43letou ženu, která je v současné době umístěna ve zdravotnickém zařízení. Podle informací televize Nova má za smrtí muže stát právě zadržená žena, která ho měla před smrtí navíc ještě brutálním způsobem vykastrovat. 

Podívejte se na video z místa činu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz