Zajímavosti

Drama a slzy ve Výměně. Dcery chtějí raději z domu, než aby byly s tátou

Další díl Výměny manželek přinese drama v rodině, která rozhodně nefunguje tak, jak má. Dcery chtějí raději z domu, aby nemusely být s tátou. Jejich matka je z toho nešťastná. Jak tohle dopadne?

V dalším díle se setkáte s Gabrielou (38), Davidem (42), Danielou (15), Jarmilou (14), Davidem (10) a Jakubem (6) z Rotavy. Do Výměny manželek přihlásila rodinu babička a Gabriela se toho chytla, připadá si totiž velmi nedoceněná a nikdo jí s ničím nepomáhá. Zároveň je hodně unavená a říká, že jí chybí ticho.

​Na druhé straně se poznáte s Naďou (32), Štefanem (37) a Míšou (7), kteří žijí v Duchcově. Naďa i Štefan jsou momentálně nezaměstnaní. Do Výměny manželek se přihlásili hlavně kvůli nové zkušenosti. Štefanovi vadí, že mu Naďa neprojevuje city a někdy má pocit, že to není jeho partnerka, ale matka.

Související obsah

Naďa ve své nové rodině postupně začne zjišťovat, jaké vztahy v ní panují. Dozví se, že David v domácnosti opravdu s ničím moc nepomáhá a ke všemu má připomínky.

Horší je ovšem to, že jeho děti z něj mají občas strach a těší se, až opustí domov. To ostatně přizná i Daniela, kterou celá situace velmi trápí a neudrží slzy.

Jak dokáže pohodová Naďa zvládnout početnou rodinu a hlavně tatínka, který vůbec s ničím nepomáhá? A podaří se unavené Gabriele najít v náhradní rodině novou chuť do života?

To zjistíte ve středu ve 20:20 na TV Nova nebo už nyní na portálu Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Na Pražském okruhu havaroval kamion. Zablokoval dopravu

Na Pražském okruhu havaroval v úterý odpoledne poblíž Zličína kamion. "Nehoda i zásah blokují dopravu," informovali pražští hasiči. "Na místě nejsou žádní zranění," sdělil policejní mluvčí Jan Daněk. Okolo půl šesté odpoledne je místo průjezdné jedním pruhem. Při další úterní nehodě kamionu na dálnici D0 se u Černého Mostu také nikdo nezranil. "Místo je nyní průjezdné," řekl k této nehodě mluvčí Daněk krátce po 17. hodině.

Píše se na Deník.cz