Zajímavosti

Drama, hádky a velký zvrat na konci! Survivor se pořádně rozjíždí

Ve druhém dílu začalo být citelné napětí ve kmenu MAO. To se bude ve třetím dílu pořádně stupňovat. Nakonec se soutěžící pořádně pohádají na kmenové radě jednoho z kmenů. Navíc na konci dílu se stane něco, co zaskočí nejen všechny hráče, ale i diváky.

Diváci už dobře znají oba týmy, které proti sobě bojují s vypětím všech sil. Červený tým se skládá z Ivy Pazderkové, Nikoly Čechové, Tomáše Zástěry, Chili, Barbory Jánové, Matěje Paprčiaka, Daniela "GoGo" Štraucha, Xénie Gregušové, Gábora Borárose, Nathana Christiána Dzaby a Veroniky Havlik.

Modrý tým tvoří Vladimír Čapek, Adam Raiter, Enrique Lysoněk, Lukáš Urban, Aylin Saranova, Johana Špačková, Veronika Přikrylová, Dominika Šimová, Lenka Zuzulová, Tomáš Benko a Branislav Martanovič. Toto složení se během epizody změní na základě rozhodnutí kapitánů.

Související obsah

​Napětí, které se nese z předcházející epizody, stále trvá a stupňuje se. Vše se vyhrotí na kmenové radě, kde dojde k velmi ostré výměně názorů mezi Chili, Nikolou Čechovou, Bárou Jánovou a Ivou Pazderkovou.

Iva a Bára totiž mají pocit, že Chili s Nikolou utvořily alianci, do které nechtějí nikoho pustit, ač by se snažil sebevíc. Na kmenové radě tak panovala nepřátelská atmosféra. 

Navíc na konci kmenové rady přijde překvapení, které zaskočí nejen všechny hráče, ale i oba kmeny. Kdo půjde do rozhodujícího duelu a kdo nakonec opustí ostrov?

Sledujte už dnes ve 20:20 na TV Nova nebo už nyní na portálu Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz