Krimi

Muž si všiml zloděje ve večerce. Ten ho zbil pěstmi i teleskopickým obuškem

Pozorný zákazník večerky v pražských Holešovicích si všiml muže, který kradl zboží. Zloděj na něj následně zaútočil pěstmi a utekl z obchodu. Krátce na to se vrátil s teleskopickým obuškem, kterým oběť zranil na hlavě. Policie po útočníkovi stále pátrá.

Po 11. hodině večer 23. prosince napadl neznámý pachatel zákazníka večerky na Ortenově náměstí v pražských Holešovicích, který si všiml, že v obchodě krade. Napadeného nejdříve bil pěstmi, pak z obchodu odešel, a když se vrátil, zaútočil teleskopickým obuškem.

Oběť s ním tloukl do hlavy, než začala krvácet. To si vyžádalo lékařské ošetření. Pachatel po svém řádění obchod opustil, ani po měsíci se jej nepodařilo vypátrat. Policisté se tak s žádostí o pomoc obrátili na veřejnost.

Související obsah

​"Kriminalisté zajistili kamerové záznamy, na kterých je agresor velmi dobře zachycen. Pokud muže na kamerových záznamech poznáváte nebo víte, kde by se mohl pohybovat, kontaktujte prosím linku 158. Děkujeme," řekl k případu mluvčí pražských policistů Richard Hrdina.

V případě dopadení hrozí neznámému pachateli tři až osm let za mřížemi za trestné činy výtržnictví a ublížení na zdraví.

pv, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Na Pražském okruhu havaroval kamion. Zablokoval dopravu

Na Pražském okruhu havaroval v úterý odpoledne poblíž Zličína kamion. "Nehoda i zásah blokují dopravu," informovali pražští hasiči. "Na místě nejsou žádní zranění," sdělil policejní mluvčí Jan Daněk. Okolo půl šesté odpoledne je místo průjezdné jedním pruhem. Při další úterní nehodě kamionu na dálnici D0 se u Černého Mostu také nikdo nezranil. "Místo je nyní průjezdné," řekl k této nehodě mluvčí Daněk krátce po 17. hodině.

Píše se na Deník.cz