Domácí

Rodina se rozloučila s Hanou Horkou, zpěvačka se úmyslně nakazila covidem

Rodina se rozloučila s Hanou Horkou, zpěvačka se úmyslně nakazila covidem
Zpěvačka Hana Horká Zdroj: Gabriela Krbcová

Rodina se v pondělí v soukromí rozloučila se zpěvačkou Hanou Horkou, která zemřela 16. ledna ve věku 57 let. Hudebnice se netajila tím, že se nechala úmyslně nakazit covidem-19, aby tak získala imunitu. Nákaze bohužel místo toho podlehla.

Nejdříve to vypadalo, že se zpěvačka z nemoci vyléčila, jelikož postupně odeznívaly příznaky. Nemoc o sobě ale dala během chvíle vědět znova a žena svůj boj nakonec prohrála. Podle informací TN.cz poslední rozloučení s ní proběhlo v pondělí tajně v okruhu blízkých.

Hana Horká se netajila tím, že je proti očkování. Dokonce z jejích příspěvků na facebooku je patrné, že se virem chtěla nakazit, aby získala imunitu. Zpěvačka navíc ještě dva dny před smrtí na facebooku informovala své fanoušky, že prodělala mutaci delta, která se řadí mezi varianty koronaviru.

"Odtajním. Ano, jsem ‘prodělanec‘. A přežila jsem i zbloudilou deltu. Ovšem bylo to velmi barvité," popsala Horká.

Související obsah

​Podle syna Horké, člena známé kapely Jelen Jana Reka, mohou nepřímo za její smrt známí odmítači očkování. "Sebrali jste mi maminku, která si na vašem základě stavěla veškeré svoje argumenty. Pohrdám vámi. Jste absolutní odpad a od teď na vás mám brutální pifku," napsal zpěvaččin syn.

Rek také na sociálních sítích uvedl, že už se nechce ke smrti své maminky vyjadřovat. Jeho příběh má sloužit pouze jako osobní svědectví, kam mohou zajít dezinformace.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz