Zahraničí

"A v čem je problém?" Polonahá Češka pózovala u památníku obětem fašismu

"A v čem je problém?" Polonahá Češka pózovala u památníku obětem fašismu
Zdroj: Getty Images

Do problémů se dostala v pátek 21. ledna turistka z Česka, která si chtěla zaplavat ve studeném moři. Přitom zvládla pobouřit občany italských Benátek a zneuctít pomník obětem fašismu. Za svoji koupel si vysloužila pokutu a vyhoštění z města na dva dny.

Mnoho Benátčanů v pátek nejspíš nemohlo uvěřit svým očím. Ve studeném zimním moři se tam koupala 30letá turistka původem z Česka. Otužilkyně se navíc do moře vydala jen ve spodním dílu plavek.

Související obsah

​Co ale občany Benátek skutečně dopálilo, byla volba koupaliště. Žena si totiž podle portálu Nuova Venezia pohodila svršky na památník ženským obětem fašismu. Polonahá pak měla pózovat na fotky svému příteli. Měla přitom napodobovat pozici sochy na památníku.

"Bylo to neuvěřitelné, protože ti turisti se ptali 'V čem je problém?' Neměli vůbec ponětí o tom, co dělali," řekl v rozhovoru pro CNN svědek Mario Nason.

Ještě svlečenou turistku zadržela benátská policie. Za lednové koupání u památníku válečným obětem si Češka vysloužila pokutu 450 eur, tedy zhruba 11 tisíc korun. Navíc jí na 48 hodin zakázali vstup do města.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz