Domácí

Na D52 se stala hromadná nehoda. Dálnice už je průjezdná

Na D52 se stala hromadná nehoda. Dálnice už je průjezdná
Hromadná nehoda na D52 Zdroj: HZS ČR

Na dálnici D52 mezi Pohořelicemi a Brnem se ve čtvrtek před sedmou hodinou ráno stala hromadná dopravní nehoda osobních aut a nákladního vozidla. Poranili se při ní dva lidé. Dálnice byla uzavřená tři hodiny, provoz se podařilo obnovit v jednom pruhu před desátou hodinou ráno. Informovali o tom policisté. Plně se provoz na dálnici obnovil po poledni.

Hromadná dopravní nehoda ve čtvrtek na tři hodiny uzavřela provoz na dálnici D52 mezi Pohořelicemi a Brnem. Na 18,5 kilometru ve směru na Brno se tam střetl nákladní automobil a sedm osobních vozů. Při nehodě se poranili dva lidé. 

Související obsah

​"V péči jsme měli ženu s lehčím zraněním, kterou jsme po ošetření nechali na místě. Druhý zraněný byl muž, který byl při vědomí a měl poranění středně těžkého charakteru. Ten byl převezen do ivančické nemocnice," řekla mluvčí jihomoravských záchranářů Michaela Bothová.

Hasiči na pokyn policistů otáčeli auta, která zůstala v koloně mezi sjezdem na Pohořelice a dopravní nehodou. Odklon byl veden na exitu 23. Krátce před desátou hodinou ráno byl provoz obnoven v jednom jízdním pruhu.

"Odklon a celková uzavírka končí. Místem nehody projíždějte, prosím, plynule, ale opatrně, sníženou rychlostí," poprosili policisté řidiče. Provoz byl obnoven po poledni, když se povedlo z komunikace odklidit nehodu.

Podívejte se na fotografie z místa hromadné nehody:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA se chystají poskytnout Ukrajině salvové raketomety dlouhého doletu

Bidenova administrativa se chystá poskytnout Ukrajině salvové raketomety dlouhého doletu M270 MLRS a pohyblivý raketový systém HIMARS. Tyto zbraňové systémy mohou odpalovat rakety mnohem dále než kterýkoli ze systémů, které Ukrajina již má, což by mohlo být v boji s ruskými okupanty převratnou změnou. USA se přiklání k vyslání systémů jako součásti většího balíčku vojenské a bezpečnostní pomoci Ukrajině, který by podle CNN mohl být oznámen již příští týden.

Píše se na Deník.cz