Zajímavosti

Babišův bratr? Kdepak! Slavného zpěváka byste nepoznali

Babišův bratr? Kdepak! Slavného zpěváka byste nepoznali
Mladý Pavol Habera Zdroj: Instagram/Pavol Habera

Neuvěřitelná podoba. Slovenský oblíbený zpěvák Pavol Habera přidal na svůj instagram nevšední fotku. Fanoušci se nestačili divit podobě s bývalým premiérem Andrejem Babišem.

Oblíbený slovenský zpěvák vyděsil fanoušky na svém instagramu. Pavol Habera přidal svou fotku z tabla, tedy z doby, kdy mu bylo 18 let, a jeho fanoušci nevěřili svým očím.

"Já jsem se lekla, že to je Babiš!" píše Zuzana pod Haberovou fotkou. A přidali se k ní i další. "Také jsem se polekal, co tady dělá mladý Babiš," dodává Marek.

Andrej Babiš ve svých 26 letech:

Andrej Babiš za mlada Zdroj: Repro foto ČST

​Pavol Habera na fotce skutečně připomíná vzhledem Andreje Babiše za mlada. Podobu fanoušci našli nejen v pro tu dobu typickém kníru, ale i ve střihu vlasů, tvaru obočí, nosu a očí. Podobě navíc přispívá i to, že fotka Paľa je černobílá.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Pavol Habera (@pavolhabera)

​​Jeden by řekl, že na fotkách jsou dva bratři, realita je přesto jiná. Sám Pavol Habera si asi této podoby nebyl vědom. Jeho fanoušci v něm ale vidí i mnohem víc než jen Babiše. "Myslela jsem, že dáváte fotku svého otce," myslí si Iveta Riegrová.

Související obsah

​Fotku Habera popsal takto: "Foto z tabla střední školy. Každý to máme v 18 jinak. Já jsem jen věděl, že nechci jít na vojnu, proto musím jít na jakoukoliv vysokou školu. A až ji dokončím, že budu někde asi pracovat. Měl jsem svoji hudbu, sport a divné vousy. Dopadlo to celkem dobře, a to všechno, pro mě tak důležité, mi zůstalo."

Pavol Habera dostal v SuperStar od soutěžícího děsivý dar (8/2021):

 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz