Zahraničí

Kevin už nebude sám doma! Známý herec oznámil radostnou novinu

Kevin už nebude sám doma! Známý herec oznámil radostnou novinu
Macaulay Culkin a Brenda Songová Zdroj: Profimedia

Hvězda klasických vánočních filmů Sám doma Macaulay Culkin se chystá do chomoutu. O ruku požádal svoji dlouholetou přítelkyni Brendu Songovou. Spolu už mají devítiměsíčního synka Dakotu.

Macaulay Culkin (41) s herečkou Brendou Songovou (33) už nějakou chvíli randí. Songová se s dospělým Kevinem potkala při natáčení komedie Changeland v Thajsku. Poslední čtyři roky jsou nerozlučnou dvojicí.

Pár se rozhodl říct si své ano teprve nedávno a to i přesto, že spolu už devět měsíců vychovávají syna jménem Dakota. "Macualay a Brenda jsou rádi spolu jako rodina od chvíle, co přivítali na svět Dakotu. Zasnoubení je pro ně přirozeným krokem. Na svatbu se velmi těší," řekl portálu People zdroj blízký budoucím manželům.

Související obsah

Vztah páru byl až doposud docela nenápadný. Na veřejnosti se objevují jen výjimečně, například na fotbalovém zápasu týmu Los Angeles Rams, kterému oba fandí.

​Hvězda prvních dvou filmů série Sám doma má za sebou divokou minulost. Po letech, kdy se Culkin rval se závislostí na drogách a alkoholu, se ale dokázal vzpamatovat a zdá se, že mu rodinný život svědčí. "Mám hezkou rodinu hezkou ženu, hezkého psa, hezkou kočku, všechny tyhle věci," pochvaloval si představitel Kevina v roce 2018 v podcastové show Joe Rogan Experience.

Jak se za třicet let změnila paní MCCallisterová, se podívejte v ukázce nového seriálu, který můžete sledovat na Voyo:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz