Zahraničí

Nevyrovnaný mladík unesl přítelkyni. Krásná dívka teď trpí každý den

Děsivou zkušenost prožila Britka Angel Lynnová, kterou unesl její bývalý přítel Chay Bowskill. Od té doby není schopná sama mluvit ani chodit.

Únos, těžké zranění a zřejmě doživotní následky. Teprve 19letá Britka Angel má za sebou otřesný zážitek. Předloni na podzim ji její tehdejší přítel Chay Bowskill (20) společně s jeho kamarádem Rocco Sansomem (20) unesli v dodávce. Dívka se těžce zranila, když z dodávky jedoucí rychlostí přibližně 112 kilometrů za hodinu vypadla. Sansome navíc dodávku řídil zkouřený marihuanou. O případu informoval britský portál Mirror.

Celá událost na dívku dodnes tvrdě doléhá. Stále není schopná sama chodit, mluvit, dokonce se ani sama nenají. Je odkázaná na péči 24 hodin denně. Mladíci, kteří nešťastnou Angel unesli, jsou nyní ve vězení.

Dvojice Angel unesla poté, co se pohádala s Bowskillem a vystoupila z dodávky, kterou pro oba jela. Na videu, které můžete vidět pod titulkem článku, je vidět, že Bowskill za Angel běží. Pak ji chytil a odtáhl zpět do dodávky, Sansome si sedl za volant. Není pak přesně jasné, co se stalo, jestli Angel vyskočila z auta za jízdy sama, nebo ji její přítel vystrčil. Skončila zraněná u dálnice A6.

Případ se dostal před soud. Angelina bývalého přítele odsoudili k sedmi a půl letům, zatímco jeho kamaráda k 21 měsícům. Obžaloba Bowskillovi ale neprokázala, že by Angel z auta vystrčil.

Související obsah

Soudce Timothy Spencer odsouzenému Bowskillovi řekl: "Byla to krásná mladá žena, která si měla užívat bezstarostné roky svého mládí. Zacházel jsi s ní ohavným způsobem. Bombardoval jsi ji odpudivými a ponižujícími zprávami. Řídil jsi její život." Soudce také poukázal na Bowskillovu posedlost kontrolou nad ostatními lidmi, včetně jeho matky, kterou nutil křivě svědčit.

"Žádný rozsudek nebo následné odsouzení nemůže nahradit kvalitu života, o kterou tato mladá žena přišla. Mohu jen doufat, že její rodina časem najde útěchu s vědomím, že spravedlnosti bylo učiněno zadost," vyjádřil se detektiv Tony Yarwood.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz