Zajímavosti

Matka pojmenovala dítě netradičně. "Porodila jsi snad šampón?" ptají se jí

Matka pojmenovala dítě netradičně. "Porodila jsi snad šampón?" ptají se jí
Ilustrační fotografie Zdroj: Getty Images

Vybrat jméno pro svého potomka může být pro nastávající rodiče velmi obtížné. Ne každému se navíc to vámi zvolené musí nutně líbit. Vlna kritiky se snesla na jednu matku, která pro své dítě vybrala jméno, které v překladu do češtiny zní Jahodový Déšť.

I když mnozí rodiče už dopředu ví, jak pojmenují své dítě, pro jiné vybrat to správné jméno není vůbec snadné. Navíc je nutné počítat s tím, že se ostatním lidem nemusí líbit, přestože vy jste z něj nadšení.

Přesně to se stalo jedné mamince, která konečně našla ideální jméno. To se jí líbilo natolik, že ho svému miminku nakonec dala. Její kolega však nebyl stejného názoru, jak upozornil portál Mirror.

Související obsah

"Moje spolupracovnice pojmenovala své dítě Strawberry Rain (v překladu Jahodový Déšť, pozn. red.). Bylo by to skvělé jméno pro miminko, pokud by porodila lahvičku šampónu," sdílel na sociální síti Reddit.

Ani u ostatních se jméno příliš nesetkalo s úspěchem. "Zní to opravdu jako šampón," reagoval další člověk. "Doufám, že opravdu lžete. Pokud ne, tak to dítě bude krutě šikanováno," přidal se někdo jiný.

Podle jednoho uživatele je však na jménu jedna dobrá věc. "Pozitivní je, že si mohou jméno zkrátit na Rain (v překladu Déšť, pozn. red.), což není tak hrozné," uzavřel.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz