Zajímavosti

Princ Harry se schovává před veřejností. Nechce dělat problémy, myslí si expertka

Princ Harry se schovává před veřejností. Nechce dělat problémy, myslí si expertka
Princ Harry Zdroj: Profimedia

Poté, co minulý rok princ Harry několikrát na veřejnosti překvapil svými výroky o královské rodině, je v poslední době spíše potichu. Podle expertky na královskou rodinu Katie Nichollové je to ale pro něj typické. Po velkých prohlášeních se podle ní vždy uklidní. Nechce totiž dělat problémy.

Princ Harry a Meghan Markleová loni v březnu při rozhovoru s Oprah Winfreyovou řekli, že se jeden ze členů královské rodiny ptal, jakou barvu pleti bude mít jejich dítě. V následujících měsících mluvil vnuk královny Alžběty II. také o sporech se svým bratrem princem Williamem. Zmínil také, že jej zklamal jeho otec princ Charles.

V posledních týdnech se ale zklidnil. Expertka na královskou rodinu Katie Nichollová pro magazín Closer řekla, že Harry nechce dělat problémy.

Související obsah

"Nevím, jestli princ Harry něčeho lituje, ale už dříve často vystupoval proti rodinnému establishmentu," prohlásila expertka. "Dříve kritizoval, ale poté se uklidnil. Myslím, že se od minulého roku zastavil a je více přemýšlivý," dodala. Podle ní si uvědomil, že jeho chování mělo vliv na zdraví královny Alžběty II., a tak ji nechce nějak rozrušit.

V posledních týdnech se spekuluje, že by se princ Harry mohl do Spojeného království vrátit na návštěvu. Princ Charles mu měl nabídnout nocleh u něj. Bez ochrany tamní policie ale Harry zpátky do své rodné země nechce.

Princ Harry chystá pro svět intimní zpověď, vydá knihu o svém životě (7/2021) :

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz