Zahraničí

Britští princové přišli o milovaného člověka. Na pohřeb ale přišel jen William

Britští princové přišli o milovaného člověka. Na pohřeb ale přišel jen William
Princové William a Harry Zdroj: profimedia.cz

Britští princové Harry a William přišli minulý týden o blízkou osobu poté, co zemřela jejich milovaná učitelka póla Claire Tomlinsonová. Jejího pohřbu, který se konal v pondělí, se ale zúčastnil pouze starší z bratrů.

Britský princ William se v pondělí rozloučil se svou milovanou bývalou učitelkou póla. Vévoda z Cambridge se zúčastnil bohoslužby pro Claire Tomlinsonovou, bývalou kapitánku a trenérku anglického národního týmu, informuje Daily Mail.

Tomlinsonová dlouhá léta navíc trénovala pólo i mladé prince. William se zúčastnil pohřbu společně s důstojníkem královské ochranky, a to bez manželky Kate jeho tří dětí, prince George, princezny Charlotte a prince Louise.

Související obsah

Britská média navíc překvapilo, že se pohřbu nezúčastnil ani princ Harry, který momentálně žije s dětmi a manželkou Meghan v americké Kalifornii. Mezi královskými bratry však dlouhodobě panuje napětí a to především kvůli tomu, že se Harry před dvěma lety rozhodl vzdát královských povinností. Oba bratři byli spolu naposledy viděni na začátku července minulého roku, kdy společně odhalili sochu jejich matky princezny Diany.

Princ Harry navíc před nedávnem podal stížnost k britskému soudu kvůli zamítnutí žádosti o policejní ochranu ze strany britských úřadů. Chtěl prý navštívit svou rodnou zemi, povolení ale nedostal ani pod příslibem, že si náklady uhradí sám. Bez policejní ochrany je ale pro něj návrat do Británie příliš riskantní.

Princ William zkritizoval miliardáře. Měli by se prý více starat o planetu (10/2021):

 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz