Zajímavosti

Hvězdný speciál Na lovu přinese mnoho vtipných chvil. Prachař si i zatančí

Divácky oblíbená vědomostní show přichází s hvězdným speciálem, v sobotu večer se s lovcem utkají české celebrity. Porazí lovce tým ve složení Jakub Prachař, Aleš Háma, Ester Geislerová a David Svoboda?

Speciál vědomostní soutěže Na lovu na jeden večer obsadí celebrity, které si poměří své znalosti s lovcem. Diváci se mohou těšit na herce Jakuba Prachaře, sportovce Davida Svobodu, herečku Ester Geislerovou a baviče Aleše Hámu v roli soutěžících. Pořadem samozřejmě bude provázet moderátor Ondřej Sokol.

Prachař je v televizním průmyslu velmi protřelý a z ničeho nemá strach. "Já jsem se v životě ztrapnil tolikrát, že už mě to nemůže zaskočit. Takže se ani moc nebojím. Každý z našeho týmu umí něco. A když se to spojí dohromady, tak to bude určitě fantastické," těší se herec.

Související obsah

​A také vzal hádání otázek trochu po svém, a dokonce si stihl i zatancovat. Moderátor Ondřej Sokol měl co dělat, aby udržel vážnou tvář a vše proběhlo hladce.

"Žádného okruhu otázek se nebojím, myslím, že hlavně jde o to, si to užít. Největším tahounem našeho týmu bude asi Jakub, tak jsem zvědavá," nechala se slyšet Geislerová. Lovec Jiří Martínek ovšem nenechá ani hvězdnému týmu jen tak něco zadarmo. Jak to celé dopadne?

Na lovu: Hvězdný speciál sledujte už v sobotu večer na TV Nova nebo už nyní na Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz