Zajímavosti

Souhra náhod, nebo osud? Klučík si pro narození vybral neobyčejné datum

Souhra náhod, nebo osud? Klučík si pro narození vybral neobyčejné datum
Ilustrační fotografie | Zdroj: Getty Images

Německý hoch Jonas je na světě teprve pár dní, ale už teď se mu dostalo velké pozornosti. Důvodem je jeho datum narození, které v sobě má opravdu hodně dvojek. Jonas se totiž narodil 2. 2. 2022, a aby to nebylo málo, na svět přišel přesně ve 22:22 hodin.

Že se nejedná o běžné datum, to potvrzuje i fakt, že o narození Jonase na svých stránkách informovala i samotná nemocnice v Gardelegenu. "Dvojka bude určitě jeho šťastné číslo. Jonas spatřil světlo světa dne 2. 2. 2022 ve 22:22," stojí v tiskové zprávě.

Už samotný den narození by pro klučíka znamenal mnoho dvojek, lékařský personál ale datum zaujalo především po zaznamenání času. "Je to docela senzace. Zejména proto, že šlo o přirozený a spontánní porod," řekl primář Olaf Scholz. A aby těch dvojek nebylo málo, Jonas svou životní pouť začal s váhou 3 220 gramů a výškou 52 centimetrů.

Jonasovo datum narození je zajímavé i pro numerology. "Toto dítě bude určitě přátelské, společenské, bude to takový miláček všech. Je tam jemnocit, něžnost, tvořivost a kreativita. Čím více dvojek, tím více intuice, laskavosti a empatie vůči lidem i zvířatům," vysvětlila redakci TN.cz numeroložka Lenka Lippertová Suchardová.

Související obsah

​"Takový člověk si neumí představit život jen sám se sebou, je společenský a musí být ve společnosti s někým. Dvojka má radost, když činí druhé šťastnými," tvrdí. Podobné vyhlídky chlapci podle čísel predikuje i numeroložka Hana Černá, která potvrzuje, že díky šesti dvojkám bude Jonas citově založený s diplomatickým jednáním, ohleduplný a empatický.

"Nebude chtít být sám, bude mít rád lidi kolem sebe, tedy přátele, rodinu, později partnerku. Dvojka nechce být samotná, potřebuje druhého," řekla Černá. Po numerologické stránce jde podle Černé o silnou a inteligentní osobnost, protože výsledný součet data narození je 1. Zároveň ale bude zranitelný v důsledku křehké psychické rovnováhy, kterou mu zase do vínku dává číslo 2.

Podívejte se na první miminka roku 2022, Minutu po půlnoci se narodila hned čtyři (1/2022):

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz