Zajímavosti

Velká numerologická předpověď na rok 2022: Co přinesou dvojky právě vám?

Velká numerologická předpověď na rok 2022: Co přinesou dvojky právě vám?
Zdroj: Getty Images

Rok 2022 je pod celkovým číslem šest. Každý člověk má ale jiné životní číslo, a tak na každého tento rok bude šestka působit trochu jinak. Spočítejte si své životní číslo a zjistěte, co vám podle numerologie rok 2022 přinese.

Na rok 2022 se dá z numerologického hlediska dívat několika různými pohledy. Co vás v tomto roce čeká podle vašeho životního čísla? Tento velký rozbor pro TN.cz vypracovala numeroložka Lenka Lippertová Suchardová.

Jaké je vaše životní číslo? Stačí sečíst každé jednotlivé číslo ve vašem datu narození. Například pro datum 14. 12. 1991 = 1+4+1+2+1+9+9+1 = 28, pak musíte rozložit a sečíst i toto číslo, takže 2+8 = 10. A jednotlivé číslice sčítáte tak dlouho, dokud vám nevyjde jednociferné číslo 1+0 = 1. Takže v tomto případě by vaše životní neboli osudové číslo bylo jedna.

Číslo 1 Využijte příležitosti

V tomto roce byste měli být podnikavější a využít všech příležitostí, které se vám v životě objeví. Buďte vždy pozitivní a optimističtí, i když stojíte tváří v tvář výzvám a těžším časům. V roce 2022 vás čeká nový začátek, ale jen v případě, máte-li uzavřené staré věci, které jste dali do pořádku. S inspirací a odhodláním si dokážete splnit své sny. A nejen to! Vaše vůle a síla myšlenek je nyní natolik silná, že jste schopní tvořit realitu, kterou v životě chcete.

Zdraví

Může z vás být velký bojovník, vůlí se obrňte vůči všemu, co by vám mohlo ublížit. Jen vy sami řídíte, budete-li silní a zdraví anebo si myšlenkami, chaotickým životem a nadměrnou zátěží ubíráte na síle. To pak jsou možné jakékoli problémy, počínaje nekvalitním spánkem, migrénami, krevním tlakem, žílami či kožními problémy.

Láska

Obklopte se lidmi, ze kterých byste měli možnost vybrat si partnera. Volba srdcem přinese stálého partnera, s volbou ovlivněnou rozumem nebo hormony prožijete divoké a vášnivé dobrodružství, které však časem vyprchá. Pokud vaše manželství stagnuje, pak je na čase přehodnotit, zda uděláte vše pro to, abyste vztah zachránili a vylepšili, anebo se to ukáže jako nemožné. Pak bude lepší rozejít se a dát své srdce k dispozici nové lásce. Vdovy a vdovci budou stát před pokušením znovu vstoupit do manželství.

Práce

V profesionální sféře máte dobře našlápnuto. Před anebo po letních prázdninách bude vaše úsilí odměněno povýšením, zvýšením platu a podnikatelé se dočkají nových zakázek i klientů. Komunikací a diplomacií si získáte větší vážnost a možnosti. Naslouchejte lidem staršího věku, kteří jsou či byli profesionálové v oboru a získáte tak nedocenitelné informace, které se vám mohou hodit.

Peníze

Loňský rok byl náročný, ale nyní vše napravíte a učiníte příslušné kroky, abyste si zajistili finanční stabilitu a zabezpečili se. Od května do září se vám bude dařit. Nepodléhejte však touze mít vše, co vás okouzlí anebo si na to rodina ukáže. Zůstaňte rozumní. Pokud budete investovat do profesního projektu anebo koupě nemovitosti, pak nebudete mít potíže s pořízením potřebných finančních prostředků na realizaci.

Související obsah

​Číslo 2 Sami za sebe

Budete schopni dělat věci, které vám pozvednou život. Ať je vám 20, 50 nebo 70 let, konečně budete mít čas na sebe, abyste se soustředili na svou velkou proměnu a po celý rok se ještě více hýčkali a rostli. Nenechejte se ničím a nikým odradit od toho, co si myslíte, že je pro vás nejlepší. Vždy buďte na prvním místě a věřte, že máte všechny trumfy v rukávu.

Používejte dary a talenty, které máte k tomu, abyste si vylepšili život. Je jen na vás, abyste letos převzali vedení. Věřte v sebe a své schopnosti. Neposlouchejte lidi, kteří na váš pokrok žárlí a obklopte se lidmi, kterým důvěřujete a podporují vás. Dělejte věci, které vám pomohou objevit smysl vašeho života. Žijte svůj život naplno, kráčíte po správné duchovní cestě.

Zdraví

Pokud chcete být produktivní, potřebujete zdravé tělo. Aby s vámi tělo spolupracovalo, budete nejspíše muset provést nějaké změny životního stylu. Občas s vámi zamávají emoce. Vyhoďte z hlavy mylné a destrukční představy, jakože nejste pro nikoho užiteční nebo že vám nikdo nerozumí. Protože se měníte, mění se i váš pohled na svět – proto se zaměřte na oči, nepřetěžujte je, provádějte oční cviky anebo navštivte očního lékaře. Pokud jste kuřáci, máte letos dostatečnou vůli přestat kouřit.

Láska

V první polovině roku budete trávit čas se svými blízkými, protože vaše nové silné Já nabídne slabším, menším nebo nemocným vedení a podporu. Ve druhé polovině roku se váš sex-appeal a síla svádění natolik zvýší, že nebudete mít nouzi o pozvání na oběd či nabídky k sňatku. Během léta budete muset učinit nějaká opatření, abyste unikli zvědavým očím nepřejících lidí a předešli tak dramatickým scénám, hádkám nebo vzdoru.

Práce

Díky zvýšenému nadšení a motivaci uděláte ve své profesi značný pokrok, zejména na jaře a na podzim. Nepřekvapí vás tedy, budete-li povýšeni. Nesnažte se však dosáhnout něčeho, co je zjevně nad vaše možnosti a zůstaňte skromní. Vzhledem k celoroční aktivitě budete vyhledávaným společníkem na pracovní schůzky i firemní akce.

Peníze

Finance se snažte mít pod kontrolou a dávejte pozor, abyste neutráceli za věci, které nutně nepotřebujete a nezáleží vám na nich. Od května do září získáte neočekávaný příjem. I když jste nikdy dřív nepokoušeli štěstí v hazardu, tak letos si můžete oblíbit sázení, a navíc vám bude štěstí přát. Jen pozor na intrikány.

Numerologický rozbor pro další životní čísla najdete na následující straně.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Bývalý král Juan Carlos se po letech v exilu vrací do Španělska

Někdejší španělský král Juan Carlos ve čtvrtek přiletí do vlasti po téměř dvou letech exilu ve Spojených arabských emirátech. Tam se 84letý šlechtic uchýlil poté, co ho vyšetřovali kvůli korupci. Úřad španělského generálního prokurátora v březnu jeho případ zastavil. Bývalý panovník hodlá navštívit rodinu včetně svého syna krále Filipa VI. a po víkendu se vrátí do emirátů.

Krátká zpráva

Biden kvůli krizi s kojeneckou výživou použil zákon z války

Americký prezident Joe Biden kvůli nedostatku kojenecké výživy uplatnil zákon o obranné výrobě vzniklý za korejské války v roce 1950. Umožňuje nařídit firmám výrobu nezbytnou pro bezpečnost USA. Zároveň povolil armádě najímat civilní letadla pro dopravu kojenecké výživy ze zahraničí. Kritický nedostatek dětské výživy způsobilo únorové uzavření největší továrny v zemi kvůli dvěma podezřelým úmrtím kojenců na bakteriální infekci.

Píše se na Deník.cz