Domácí

Batole uvěznilo maminku na balkóně. Ženě museli pomoci hasiči

Chvíle hrůzy zažila maminka z Prahy. Tu totiž její dvouleté dítě zavřelo na balkóně. Do záchrany se nejdříve zapojili strážníci, na pomoc ženě nakonec přijeli i hasiči.

Strážníci vyjížděli do ulice Veltruská v Praze 9. "Na tísňovou linku 156 zavolala sousedka ženy, kterou na balkóně ve 2. patře bytového domu zabouchlo její dvouleté dítě, když šla pro suché prádlo," informovala na facebooku pražská městská policie.

Po příjezdu se hlídka ujistila, že batoleti v bytě nehrozí žádné nebezpečí. Matka je ujistila, že zapnutá by měla být pouze pračka.

Související obsah

"Byt byl uzamčen, klíče sice v zámku nebyly, ale dveře byly zajištěné ještě dalším zámkem. Ve chvíli, kdy se dítě rozplakalo, požádala žena strážníky, aby rychle něco udělali," doplnili městští policisté.

Ti se nakonec přes sousedův balkón dostali k uvězněné ženě. Mezitím se mamince podařilo dítě utišit a udržet ho u balkónových dveří tak, aby na něj viděla. Hlídka nakonec povolala hasiče, kteří po svém příjezdu dokázali otevřít dveře tak, aniž by je poškodili.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz