Domácí

Bagárová popřála Muradovovi k narozeninám. Zveřejnila zamilované video

Monika Bagárová to zřejmě s návratem k Machmudovi Muradovovi myslí vážně. Zpěvačka v úterý na svém instagramu ukázala video, v němž zápasníkovi přeje k narozeninám. A jde o opravdu dojemné přání.

"Všechno nejlepší, taťko. Milujeme tě," rozněžňuje se Monika v popisku videa, které ukázala na instagramu. Seskládala v něm dohromady ty nejhezčí chvíle, které ona i jejich společná dcerka Ruminka s Machmudem prožily.

Nechybí tam společné vycházky, narozeninové oslavy a blbnutí s Ruminkou. Monika ale nezapomněla ani na otcovskou stránku zdánlivě drsného MMA zápasníka. Otcovství je dřina, ale Machmud se očividně povinností jako koupání a krmení nebojí.

Sjednocenou rodinku podporují i její fanoušci, kteří se k Moničinu přání horlivě přidávali. Mezi komentáři se skvělo i poděkování od samotného Machmuda. "Děkuji moc, Mamisku," rozplýval se jinak ostrý Muradov.

Související obsah

​Rodinná idylka je tak nejspíš zpátky. Přitom to nejsou ani dva měsíce, co se slavný pár rozešel. Zdá se, že to nejhorší je za nimi. Jestli ale opět tvoří pár se vším všudy, si zatím nechávají pro sebe.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz