Zajímavosti

Bagárová a Muradov zase jako šťastný pár. Ukázali fotku jako důkaz

Bagárová a Muradov zase jako šťastný pár. Ukázali fotku jako důkaz
Zdroj: Profimedia

Neuplynuly ani dva měsíce od smutné chvíle, kdy Monika Bagárová oznámila rozchod s Machmudem Muradovem. "Už nejsme rodina," prohlásila tehdy. Jenže se zdá, že teď už je zase všechno jinak. Zpěvačka a porotkyně SuperStar se pochlubila fotkou, na níž s MMA zápasníkem vypadají opět jako po uši zamilovaní.

Všechno trápení, které je dovedlo až k rozchodu, hodili Monika Bagárová s Machmudem Muradovem za hlavu a začínají s čistým štítem? Jsou o tom přesvědčení mnozí fanoušci, které nadchla nejnovější fotka ze zpěvaččina instagramu.

Monika a Machmud totiž s dcerou Ruminkou vyrazili do hračkářství a na snímku působí jako nejšťastnější rodina, jež za sebou nemá jediný karambol. "Ruminka poprvé na kolotoči. Ještě, ještě, mamiii," připsala k němu Bagárová.

https://www.instagram.com/p/CZhr6h0oD9g/

Je to přitom sotva měsíc a půl od Moničina srdceryvného přiznání, že její vztah s MMA bijcem skončil. Už tehdy ale slibovala, že dcera pro ně zůstává na prvním místě. "Oba se budeme snažit, aby Rumince v životě nechyběl úsměv a radost ze života," uvedla v prosinci.

Související obsah

​Kolo spekulací o vzkříšení velké lásky se roztočilo už minulý týden. Indicie příznivcům slavného páru dala sama porotkyně SuperStar.

"Odpustíte-li totiž lidem jejich prohřešky, odpustí také váš nebeský Otec vám," citovala Bagárová svůj oblíbenou pasáž z bible. Zopakovala také, že s Machmudem za Ruminku dýchají a pro její štěstí by udělali všechno. 

Podrobnosti o tom, jak to teď s Muradovem má, si ale brněnská kráska zatím nechává pro sebe.

Nádherné okamžiky Bagárové a Muradova z focení:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz